Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За своє життя обрядовий староста Катерина Сальва одружила понад 15 тисяч пар

Time Додано: субота, 29 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Її життя — театр. Вона хотіла бути професійною актрисою, і хоча мрія не здійснилася, Катерина Сальва успішно зіграла свою роль у житті 15 тисяч сімейних пар. Саме стільки за чверть століття роботи у Бердичівському РАЦСі поєднала у шлюбі обрядовий староста. На посаду її обрали у вісімдесятих. У виконкомі цікавилися усім: біографією, поведінкою, ставленням до людей. Катерина Сальва довела свою відповідність посаді, і на обласному конкурсі обрядових старост була другою, після завідуючої Житомирським будинком урочистих подій.

За своє життя обрядовий староста Катерина Сальва одружила понад 15 тисяч пар

У ті роки в старому РАЦСі проводили ще одну церемонію — реєстрацію дітей. Окрім цього, Катерина Сальва співала у вокально-інструментальному ансамблі, грала у театрі. 25 років без літніх відпусток.

Катерина Сальва, обрядовий староста: “Бувало влітку приходило в один день по 32 пари. Їх не цікавило, скільки пар пройшло через подіум. Я намагалася працювати, як впреше, подарувати людям свято”.

Катерина Сальва одружувала цілими поколіннями. В урочисту церемонію намагалася привнести щось своє, особливе, аби подія запам'яталася молодятам на все життя. Вона провела перший у Бердичеві виїзний обряд. І після завершення роботи у РАЦСі продовжує поєднувати у шлюбі дітей своїх знайомих та колег.

Катерина Сальва, обрядовий староста: “Видно, як заходять, як ставляться до події батьки, гості як себе ведуть. Видно по молодятах, чи там любов”.

Театр — друга стежка її життя. Вперше на сцену Катерина Тихонівна вийшла, коли їй було 14. У театрі міського палацу культури вона грала разом із мамою, траплялося — сестер. Пізніше театр став народним. Катерина Сальва пішла працювати на завод “Комсомолець”. І там зі сцени не сходила.

Катерина Сальва: “З 93 року я працювала у 5 школі, з того часу почалося нове життя нового театру. Фактично почалося все із літературно-музичної вітальні, велика підтримка була з боку директора. Займаюся театром і у 10 школі. Створено багато вистав”.

Катерину Тихонівну і досі шукають у Бердичівському РАЦСі. Свою місію обрядового старости вона виконала на “відмінно”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0