Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За своє життя обрядовий староста Катерина Сальва одружила понад 15 тисяч пар

Time Додано: субота, 29 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Її життя — театр. Вона хотіла бути професійною актрисою, і хоча мрія не здійснилася, Катерина Сальва успішно зіграла свою роль у житті 15 тисяч сімейних пар. Саме стільки за чверть століття роботи у Бердичівському РАЦСі поєднала у шлюбі обрядовий староста. На посаду її обрали у вісімдесятих. У виконкомі цікавилися усім: біографією, поведінкою, ставленням до людей. Катерина Сальва довела свою відповідність посаді, і на обласному конкурсі обрядових старост була другою, після завідуючої Житомирським будинком урочистих подій.

За своє життя обрядовий староста Катерина Сальва одружила понад 15 тисяч пар

У ті роки в старому РАЦСі проводили ще одну церемонію — реєстрацію дітей. Окрім цього, Катерина Сальва співала у вокально-інструментальному ансамблі, грала у театрі. 25 років без літніх відпусток.

Катерина Сальва, обрядовий староста: “Бувало влітку приходило в один день по 32 пари. Їх не цікавило, скільки пар пройшло через подіум. Я намагалася працювати, як впреше, подарувати людям свято”.

Катерина Сальва одружувала цілими поколіннями. В урочисту церемонію намагалася привнести щось своє, особливе, аби подія запам'яталася молодятам на все життя. Вона провела перший у Бердичеві виїзний обряд. І після завершення роботи у РАЦСі продовжує поєднувати у шлюбі дітей своїх знайомих та колег.

Катерина Сальва, обрядовий староста: “Видно, як заходять, як ставляться до події батьки, гості як себе ведуть. Видно по молодятах, чи там любов”.

Театр — друга стежка її життя. Вперше на сцену Катерина Тихонівна вийшла, коли їй було 14. У театрі міського палацу культури вона грала разом із мамою, траплялося — сестер. Пізніше театр став народним. Катерина Сальва пішла працювати на завод “Комсомолець”. І там зі сцени не сходила.

Катерина Сальва: “З 93 року я працювала у 5 школі, з того часу почалося нове життя нового театру. Фактично почалося все із літературно-музичної вітальні, велика підтримка була з боку директора. Займаюся театром і у 10 школі. Створено багато вистав”.

Катерину Тихонівну і досі шукають у Бердичівському РАЦСі. Свою місію обрядового старости вона виконала на “відмінно”.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0