Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Time Додано: понеділок, 08 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Після закриття усіх дільниць територіального виборчого округу №64, члени виборчих комісій приїжджають до будівлі міськвиконкому і чекають там своєї черги, щоби здати вже оброблені протоколи. Члени окружної комісії намагаються якнайшвидше прийняти усі дільниці, аби потомлені люди роз’їхалися по домівкам.

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Можна відмітити злагоджену роботу нашого невеликого колективу. Поки що ми справляємося, і відчувається, що люди, які працювали на дільницях, теж відпрацювали на славу.»

Як довго триватиме процес прийому документів залежить від самих членів виборчих комісій, говорить Анатолій Пчеловський. Якщо люди до своєї роботи поставилися відповідально, то проблем зі здачею протоколів не буде. Неприємний випадок все ж трапився. Одна з дільниць привезла пакет з бюлетенями, цілісність якого була порушена при транспортуванні. Згідно Закону “Про вибори Президента України”, члени окружної комісії мають право перевірити, чи співпадає кількість голосів за кандидата у бюлетені із кількістю, внесеної до протоколу. Аби не затримувати здачу документів інших дільниць, проблемну залишили на останок. Цей випадок, кажуть члени окружної комісії, мабуть єдиний за увесь час.

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Важко визначити характер даної ситуації. Тому ми відклали її вирішення на кінець. Я думаю, що у нас вистачить здорового глузду правильно вирішити проблему цієї дільниці.»

За даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії станом на третю годину ночі по територіальному округу №64 оброблено майже 51% протоколів. Лідером президентської гонки в окрузі є Юлія Тимошенко. За неї віддали голоси 60,34% виборців. Віктор Янукович отримав 34% голосів. Результати голосування у Бердичеві схожі: Прем’єр-міністра підтримало 58,13% громадян, голову “Партії регіонів” — 35,24%.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0