Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Time Додано: понеділок, 08 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Після закриття усіх дільниць територіального виборчого округу №64, члени виборчих комісій приїжджають до будівлі міськвиконкому і чекають там своєї черги, щоби здати вже оброблені протоколи. Члени окружної комісії намагаються якнайшвидше прийняти усі дільниці, аби потомлені люди роз’їхалися по домівкам.

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Можна відмітити злагоджену роботу нашого невеликого колективу. Поки що ми справляємося, і відчувається, що люди, які працювали на дільницях, теж відпрацювали на славу.»

Як довго триватиме процес прийому документів залежить від самих членів виборчих комісій, говорить Анатолій Пчеловський. Якщо люди до своєї роботи поставилися відповідально, то проблем зі здачею протоколів не буде. Неприємний випадок все ж трапився. Одна з дільниць привезла пакет з бюлетенями, цілісність якого була порушена при транспортуванні. Згідно Закону “Про вибори Президента України”, члени окружної комісії мають право перевірити, чи співпадає кількість голосів за кандидата у бюлетені із кількістю, внесеної до протоколу. Аби не затримувати здачу документів інших дільниць, проблемну залишили на останок. Цей випадок, кажуть члени окружної комісії, мабуть єдиний за увесь час.

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Важко визначити характер даної ситуації. Тому ми відклали її вирішення на кінець. Я думаю, що у нас вистачить здорового глузду правильно вирішити проблему цієї дільниці.»

За даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії станом на третю годину ночі по територіальному округу №64 оброблено майже 51% протоколів. Лідером президентської гонки в окрузі є Юлія Тимошенко. За неї віддали голоси 60,34% виборців. Віктор Янукович отримав 34% голосів. Результати голосування у Бердичеві схожі: Прем’єр-міністра підтримало 58,13% громадян, голову “Партії регіонів” — 35,24%.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0