Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Time Додано: понеділок, 08 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Після закриття усіх дільниць територіального виборчого округу №64, члени виборчих комісій приїжджають до будівлі міськвиконкому і чекають там своєї черги, щоби здати вже оброблені протоколи. Члени окружної комісії намагаються якнайшвидше прийняти усі дільниці, аби потомлені люди роз’їхалися по домівкам.

За попередніми даними у Бердичеві лідирує Юлія Тимошенко

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Можна відмітити злагоджену роботу нашого невеликого колективу. Поки що ми справляємося, і відчувається, що люди, які працювали на дільницях, теж відпрацювали на славу.»

Як довго триватиме процес прийому документів залежить від самих членів виборчих комісій, говорить Анатолій Пчеловський. Якщо люди до своєї роботи поставилися відповідально, то проблем зі здачею протоколів не буде. Неприємний випадок все ж трапився. Одна з дільниць привезла пакет з бюлетенями, цілісність якого була порушена при транспортуванні. Згідно Закону “Про вибори Президента України”, члени окружної комісії мають право перевірити, чи співпадає кількість голосів за кандидата у бюлетені із кількістю, внесеної до протоколу. Аби не затримувати здачу документів інших дільниць, проблемну залишили на останок. Цей випадок, кажуть члени окружної комісії, мабуть єдиний за увесь час.

Анатолій Пчеловський, член ОВК ТВО №64: «Важко визначити характер даної ситуації. Тому ми відклали її вирішення на кінець. Я думаю, що у нас вистачить здорового глузду правильно вирішити проблему цієї дільниці.»

За даними офіційного сайту Центральної виборчої комісії станом на третю годину ночі по територіальному округу №64 оброблено майже 51% протоколів. Лідером президентської гонки в окрузі є Юлія Тимошенко. За неї віддали голоси 60,34% виборців. Віктор Янукович отримав 34% голосів. Результати голосування у Бердичеві схожі: Прем’єр-міністра підтримало 58,13% громадян, голову “Партії регіонів” — 35,24%.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0