Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За підтримку підприємництва, приватизацію та початкову вартість продажу незавершеного будівництва критого ринку голосували депутати Бердичівської міської ради на позачерговому сесійному засіданні

Time Додано: четвер, 23 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

В умовах кризи народні обранці йдуть назустріч бізнесу. У березні вони ухвалили рішення про зменшення орендних ставок для підприємців-виробничників, згодом оплату оренди державного майна переглянув і Кабмін. Постанову застосують і в Бердичеві.

За підтримку підприємництва, приватизацію та початкову вартість продажу незавершеного будівництва критого ринку голосували депутати Бердичівської міської ради на позачерговому сесійному засіданні

Таміла Павлішина, нач. управління комунальним майном: “Використання ставок Кабміну і постанови дасть змогу здешевити оренду комунального майна на 45%. Зекономлені гроші підприємці зможуть вкласти у розвиток справи”.

Майже вісім з половиною мільйонів гривень — такою буде початкова вартість частки незавершеного критого ринку — одноголосно вирішили депутати. Частину будівлі, що належить місту, продадуть з аукціону. Вже після ухвали рішення з цим не погодилася депутатка Людмила Просянова. Вона наполягала продати частку ринку власнику іншої частки — “Облспоживспілці” і створити комісію із розгляду цього питання. Але пропозиція не знайшла підтримки у депутатів. Вони вважають: продавати ринок приватній структурі не з аукціону — це злочин проти громади.

Людмила Просянова опинилася у центрі ще однієї події. У дворі будинку, де вона мешкає з'явилися оголошення, в якому мешканців просили здати гроші депутатці за ремонт під'їзних шляхів до будинку. Хоча роботи мали б виконуватися за рахунок міського бюджету.

Людмила Просянова, депутат Бердичівської міської ради: “За роботу трактора і щебінь я проплатила 360 грн. Перед цим я домовилася з мешканцями, що вони здадуть гроші. Я не такий крутий бізнесмен, 360 грн для мене — великі гроші”.

За що взяв гроші керівник шляхо-експлуатаційної дільниці — у виконкомі обіцяють розібратися. Витрати Людмилі Просяновій люди так і не відшкодували. Здали лише 60 гривень, каже вона. А дорогу після першого дощу змило. Її будуть асфальтувати міським коштом.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0