Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За підтримку підприємництва, приватизацію та початкову вартість продажу незавершеного будівництва критого ринку голосували депутати Бердичівської міської ради на позачерговому сесійному засіданні

Time Додано: четвер, 23 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

В умовах кризи народні обранці йдуть назустріч бізнесу. У березні вони ухвалили рішення про зменшення орендних ставок для підприємців-виробничників, згодом оплату оренди державного майна переглянув і Кабмін. Постанову застосують і в Бердичеві.

За підтримку підприємництва, приватизацію та початкову вартість продажу незавершеного будівництва критого ринку голосували депутати Бердичівської міської ради на позачерговому сесійному засіданні

Таміла Павлішина, нач. управління комунальним майном: “Використання ставок Кабміну і постанови дасть змогу здешевити оренду комунального майна на 45%. Зекономлені гроші підприємці зможуть вкласти у розвиток справи”.

Майже вісім з половиною мільйонів гривень — такою буде початкова вартість частки незавершеного критого ринку — одноголосно вирішили депутати. Частину будівлі, що належить місту, продадуть з аукціону. Вже після ухвали рішення з цим не погодилася депутатка Людмила Просянова. Вона наполягала продати частку ринку власнику іншої частки — “Облспоживспілці” і створити комісію із розгляду цього питання. Але пропозиція не знайшла підтримки у депутатів. Вони вважають: продавати ринок приватній структурі не з аукціону — це злочин проти громади.

Людмила Просянова опинилася у центрі ще однієї події. У дворі будинку, де вона мешкає з'явилися оголошення, в якому мешканців просили здати гроші депутатці за ремонт під'їзних шляхів до будинку. Хоча роботи мали б виконуватися за рахунок міського бюджету.

Людмила Просянова, депутат Бердичівської міської ради: “За роботу трактора і щебінь я проплатила 360 грн. Перед цим я домовилася з мешканцями, що вони здадуть гроші. Я не такий крутий бізнесмен, 360 грн для мене — великі гроші”.

За що взяв гроші керівник шляхо-експлуатаційної дільниці — у виконкомі обіцяють розібратися. Витрати Людмилі Просяновій люди так і не відшкодували. Здали лише 60 гривень, каже вона. А дорогу після першого дощу змило. Її будуть асфальтувати міським коштом.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0