Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За неповагу до бердичівлян міський голова буде звільняти начальників держустанов

Time Додано: понеділок, 23 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Напередодні державних свят міський голова провів чергове засідання виконкому, де звітували про виконання бюджету та його наповнення.

За неповагу до бердичівлян міський голова буде звільняти начальників держустанов

У своїй доповіді начальник міського фінансового управління Алла Пацата довела до членів виконкому цифри доходів та видатків. Особливу увагу звернули на культуру, спорт та медицину. Поза межами бюджету, наголосив Василь Мазур, швидка допомога вже забезпечена усіма потрібними ліками. Також виконуються усі державні програми із забезпечення громадян інсуліном, зазначив головний лікар міста.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: «Не буде у мешканців проблем з інсуліном. З імпортними важче, решта є. Їх більше 20-ти видів, і всі у нас є. Більш-менш фінансується програма з туберкульозу: надаються препарати для лікування хворих. Також фінансується програма для дітей.»

Все ж виконання та наповнення бюджету відбувається не у таких швидких темпах, як хотілося б, говорили на засіданні. Звичайно, позитив є, але цього замало.

Алла Пацата, начальник міського фінансового управління: «За показниками першого півріччя, виконання склало 99,4%, недоотримано до плану 163 тис. якщо порівнювати із відповідним періодом минулого року, то надходження збільшилися на 2 млн. 43 тис. грн. невиконання дохідної частини бюджету склало по першому кошику, а саме з податку з доходів фізичних осіб.»

На цьому закцентував увагу міський голова. Його не влаштовує те, що деякі підприємства припиняють свою діяльність у Бердичеві, що призводить до відсутності доходів до бюджету. Усіх присутніх на засіданні Василь Мазур попрохав якомога тісніше співпрацювати із громадянами міста, показувати їм своє гарне ставлення.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ми хочемо, щоби наші люди нормально ставилися до тих структур, що сьогодні працюють. Чому в “ЖЕКах” чи в інших структурах є години прийому, коли можна отримати довідку? Чому у міського голови чи у його заступників людина завжди заходить у кабінет, отримує допомогу чи відповідь, а в інші структури потрібно прийти у певний час? А може такої можливості немає.»

Деякі комунальні підприємства, зазначив міський голова, хочуть ввести платні довідки із субсидій, які зараз так потрібні громадянам. Цього ніколи не буде, наголосив він. Як не буде і того, що люди, коли виникає потреба, не можуть потрапити до того чи іншого начальника.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я знаю, що сьогодні є проблема прийому громадян у деяких структурах, що працюють на території міста. Чим менший начальник, тим складніше до нього потрапити. Вибачте, товариші начальники, подумайте, як ви себе поводите, і як працюють ваші люди.»

Торкнулися на засіданні і питання заборгованості Виправної колонії №70 пенсійному фонду. “Сімдесятка” не виплачує пенсійне страхування із 2005 року, тож і пенсія її працівникам нараховується відповідно лише за той час. Суму у більше, ніж два мільйони, не можна прощати, зауважив міський голова. Тож усі справи у суді та у виконавчій службі, вони і будуть стягувати борг із установи.

Закінчили засідання на тому, що Василь Мазур вкотре наголосив: до мешканців міста має бути гарне, лояльне та виховане ставлення. Будь ти начальником чи простим двірником.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0