Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 17:32 ( 29 дн. назад )

У рубриці «Підслухано у Бердичеві», що на Фейсбуці, бердичівляни активно обговорюють тривожний пост про 4-х місячного малюка, якого мама залишила в лікарні. Небайдужі домовляються про зустріч, зносять речі, дитяче харчування, активно обговорюють у соцмережах, як-ось: «Боженько! Як це ж 9 місяців під серцем виносити… і віддати… Радує, правда, що віддала… а не кинула в холод десь…»

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Діляться усім необхідним і жінки, котрі зі своїми малюками перебувають у дитячому відділенні. Кажуть, малюк тут уже як два тижні без мами.

«Чи справді малюка покинула та, що народила?», – запитуєм у начальника Служби у справах дітей Світлани Василівської.

Те, що бердичівляни є небайдужими, завжди готові допомогти і поділитись, - то добре, каже начальник Служби у справах дітей. Насторожує лише збір коштів на благодійні рахунки, які почали з’являтись у соцмережах, адже на відкриття таких рахунків має бути дозвіл виконавчого комітету.

Хто мама, де вона і що із нею, - Світлана Василівська не може розголошувати такої інформації, але, запевняє, за малюком мають повернутись і це не покинута дитина. При нагоді дякує лікарям, працівникам соціальних служб і усім небайдужим бердичівлянам, що опікуються, переживають за долю дитини. Наразі у малюка є все необхідне (окрім, звісно, материнської ласки і тепла).

Служба у справах має потребу, принагідно каже начальник, у кандидатах в усиновлювачі, чекають доброї волі прийомних батьків, батьків-вихователів і патронатних батьків. Пантронатна сім’я – нова форма виховання, куди батьківську дитину влаштовують тимчасово, на момент так званого «оздоровлення сім’ї».

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0