Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 17:32 ( 4 міс. назад )

У рубриці «Підслухано у Бердичеві», що на Фейсбуці, бердичівляни активно обговорюють тривожний пост про 4-х місячного малюка, якого мама залишила в лікарні. Небайдужі домовляються про зустріч, зносять речі, дитяче харчування, активно обговорюють у соцмережах, як-ось: «Боженько! Як це ж 9 місяців під серцем виносити… і віддати… Радує, правда, що віддала… а не кинула в холод десь…»

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Діляться усім необхідним і жінки, котрі зі своїми малюками перебувають у дитячому відділенні. Кажуть, малюк тут уже як два тижні без мами.

«Чи справді малюка покинула та, що народила?», – запитуєм у начальника Служби у справах дітей Світлани Василівської.

Те, що бердичівляни є небайдужими, завжди готові допомогти і поділитись, - то добре, каже начальник Служби у справах дітей. Насторожує лише збір коштів на благодійні рахунки, які почали з’являтись у соцмережах, адже на відкриття таких рахунків має бути дозвіл виконавчого комітету.

Хто мама, де вона і що із нею, - Світлана Василівська не може розголошувати такої інформації, але, запевняє, за малюком мають повернутись і це не покинута дитина. При нагоді дякує лікарям, працівникам соціальних служб і усім небайдужим бердичівлянам, що опікуються, переживають за долю дитини. Наразі у малюка є все необхідне (окрім, звісно, материнської ласки і тепла).

Служба у справах має потребу, принагідно каже начальник, у кандидатах в усиновлювачі, чекають доброї волі прийомних батьків, батьків-вихователів і патронатних батьків. Пантронатна сім’я – нова форма виховання, куди батьківську дитину влаштовують тимчасово, на момент так званого «оздоровлення сім’ї».

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0