Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Time Додано: п'ятниця, 23 бер. 2018, 17:32 ( 6 міс. назад )

У рубриці «Підслухано у Бердичеві», що на Фейсбуці, бердичівляни активно обговорюють тривожний пост про 4-х місячного малюка, якого мама залишила в лікарні. Небайдужі домовляються про зустріч, зносять речі, дитяче харчування, активно обговорюють у соцмережах, як-ось: «Боженько! Як це ж 9 місяців під серцем виносити… і віддати… Радує, правда, що віддала… а не кинула в холод десь…»

За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама… За малюком, якого усі вважають покинутим, має повернутись мама…

Діляться усім необхідним і жінки, котрі зі своїми малюками перебувають у дитячому відділенні. Кажуть, малюк тут уже як два тижні без мами.

«Чи справді малюка покинула та, що народила?», – запитуєм у начальника Служби у справах дітей Світлани Василівської.

Те, що бердичівляни є небайдужими, завжди готові допомогти і поділитись, - то добре, каже начальник Служби у справах дітей. Насторожує лише збір коштів на благодійні рахунки, які почали з’являтись у соцмережах, адже на відкриття таких рахунків має бути дозвіл виконавчого комітету.

Хто мама, де вона і що із нею, - Світлана Василівська не може розголошувати такої інформації, але, запевняє, за малюком мають повернутись і це не покинута дитина. При нагоді дякує лікарям, працівникам соціальних служб і усім небайдужим бердичівлянам, що опікуються, переживають за долю дитини. Наразі у малюка є все необхідне (окрім, звісно, материнської ласки і тепла).

Служба у справах має потребу, принагідно каже начальник, у кандидатах в усиновлювачі, чекають доброї волі прийомних батьків, батьків-вихователів і патронатних батьків. Пантронатна сім’я – нова форма виховання, куди батьківську дитину влаштовують тимчасово, на момент так званого «оздоровлення сім’ї».

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0