Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За «липові» кредити світить сім років позбавлення волі

Time Додано: п'ятниця, 04 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Семирічне ув’язнення загрожує бердичівлянам, які два роки тому по-шахрайськи оформлювали кредити. Діяльність групи у складі 3 осіб викрили правоохоронці. Аби провернути свою справу, злочинці залучали до неї інших громадян.

За «липові» кредити світить сім років позбавлення волі

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Група діяла таким чином, що знаходили людей, яких вмовляли оформлювати кредитні картки «Подія» в Приватбанку на невеликі споживчі кредити на суму від 1,5 до 4 тисяч гривень».

Діючи за такою схемою, члени групи протягом місяця обманули вісьмох осіб та отримали в банку близько 20 тисяч гривень. Кредитні кошти ніхто не повертав, тому у фінансовій установі забили на сполох. Звернулися до правоохоронців, аби ті вплинули на боржників. І так розв’язався клубок. Тільки чому люди погоджувались оформлювати кредити на свої імена за підробними довідками про доходи?

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Фігуранти, які оформлювали кредити, перш за все, як вони чули про грошову винагороду, були зацікавлені у цьому. Переважно ніде не працювали, раніше були судимі. За грошову винагороду вони не усвідомлювали, що їх обманули. Їм пообіцяли, що кредитні кошти будуть повертатися, що потрібні вони для розвитку бізнесу. І вони таким чином ішли оформлювати кредитні картки, які передавали членам цієї групи».

Наразі триває досудове слідство. За шахрайство та підробку документів проти ділків порушили кримінальну справу, каже слідчий. Для одного з членів злочинної групи вона вже не перша, інші двоє поки що перебувають на свободі.

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Вина членів групи доведена. На даний час планується направлення всіх членів цієї групи і всі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Покарання найсуворіше передбачено статтею 190 частиною 3 до семи років позбавлення волі».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0