Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За «липові» кредити світить сім років позбавлення волі

Time Додано: п'ятниця, 04 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Семирічне ув’язнення загрожує бердичівлянам, які два роки тому по-шахрайськи оформлювали кредити. Діяльність групи у складі 3 осіб викрили правоохоронці. Аби провернути свою справу, злочинці залучали до неї інших громадян.

За «липові» кредити світить сім років позбавлення волі

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Група діяла таким чином, що знаходили людей, яких вмовляли оформлювати кредитні картки «Подія» в Приватбанку на невеликі споживчі кредити на суму від 1,5 до 4 тисяч гривень».

Діючи за такою схемою, члени групи протягом місяця обманули вісьмох осіб та отримали в банку близько 20 тисяч гривень. Кредитні кошти ніхто не повертав, тому у фінансовій установі забили на сполох. Звернулися до правоохоронців, аби ті вплинули на боржників. І так розв’язався клубок. Тільки чому люди погоджувались оформлювати кредити на свої імена за підробними довідками про доходи?

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Фігуранти, які оформлювали кредити, перш за все, як вони чули про грошову винагороду, були зацікавлені у цьому. Переважно ніде не працювали, раніше були судимі. За грошову винагороду вони не усвідомлювали, що їх обманули. Їм пообіцяли, що кредитні кошти будуть повертатися, що потрібні вони для розвитку бізнесу. І вони таким чином ішли оформлювати кредитні картки, які передавали членам цієї групи».

Наразі триває досудове слідство. За шахрайство та підробку документів проти ділків порушили кримінальну справу, каже слідчий. Для одного з членів злочинної групи вона вже не перша, інші двоє поки що перебувають на свободі.

Роман Столяр, слідчий слідчого відділення Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області: «Вина членів групи доведена. На даний час планується направлення всіх членів цієї групи і всі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. Покарання найсуворіше передбачено статтею 190 частиною 3 до семи років позбавлення волі».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0