Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

Time Додано: п'ятниця, 04 трав. 2018, 17:43 ( 9 міс. назад )

Ще пара-трійка років і одні з цих хлопців стануть класними спеціалістами з експлуатації та ремонту обладнання харчових виробництв, інші ж фахово розбиратимуться у сучасних комп’ютерних технологіях в обробці матеріалів. Це буде не сьогодні, та вже сьогодні їм не байдуже, як виглядає Бердичів, і, зокрема місце, де покояться ті, хто колись мешкав у ньому, хто творив його життя та слугував його частинкою.

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

На студентській раді Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вони вирішили, що неодмінно підтримають традицію прибирання на старому кладовищі, розповідає голова ради Сергій Найдюк, і вийдуть сюди так само, як робили це свого часу студенти минулих років. Визначилися із днем та звернулися до дорослих, мовляв, є така думка – треба допомога з реманентом. Дорослі відповіли не лише усім необхідним для прибирання та загальним керуванням, а й власною участю: компанію молоді склали працівники 7-го МК ВЖРЕП, Водоканалу, комбінату комунальних підприємств, місцеві рятувальники з відділу ДСНС, а очолили все це діло (теж уже традиційно) директор БКПЕП Іван Демусь, заступник міського голови Сергій Онофрійчук та, власне, сам Василь Мазур, котрий не приховував свого задоволення від можливості попрацювати разом з юнацтвом.

Прибирали по-серйозному, не задля «просто відбути». Дуже доречними, кажуть, виявилися 4 бензопилки, без них – одними сокирами та руками – тут навряд чи все вичистили б. Різали, рубали та зносили до купи сухостій і те, що встигло вигнатися у висоту за рік. І знову натикалися на купи сміття, нарікаючи, мовляв, з молодими деревцятами все зрозуміло – проти природи не попреш, але увесь цей непотріб не природа ж до цвинтаря позносила.

Прибиральники не полишають надії на те, що люди, котрі скидають сміття, де їм заманеться, нарешті, пригадають той факт, що вони, власне, люди. Є надія й на те, що штучних квітів та віночків, які шкодять екології не менш від отруйних викидів та стоків, жодним чином не прикрашаючи могил та не приносячи, насправді, втіхи й користі померлим, у Бердичеві значно поменшає. А старе кладовище на Пушкіна стане охайнішим і не таким закинутим. Яким чином? Про це дивіться в одному з сюжетів на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0