Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

Time Додано: п'ятниця, 04 трав. 2018, 17:43 ( 6 міс. назад )

Ще пара-трійка років і одні з цих хлопців стануть класними спеціалістами з експлуатації та ремонту обладнання харчових виробництв, інші ж фахово розбиратимуться у сучасних комп’ютерних технологіях в обробці матеріалів. Це буде не сьогодні, та вже сьогодні їм не байдуже, як виглядає Бердичів, і, зокрема місце, де покояться ті, хто колись мешкав у ньому, хто творив його життя та слугував його частинкою.

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

На студентській раді Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вони вирішили, що неодмінно підтримають традицію прибирання на старому кладовищі, розповідає голова ради Сергій Найдюк, і вийдуть сюди так само, як робили це свого часу студенти минулих років. Визначилися із днем та звернулися до дорослих, мовляв, є така думка – треба допомога з реманентом. Дорослі відповіли не лише усім необхідним для прибирання та загальним керуванням, а й власною участю: компанію молоді склали працівники 7-го МК ВЖРЕП, Водоканалу, комбінату комунальних підприємств, місцеві рятувальники з відділу ДСНС, а очолили все це діло (теж уже традиційно) директор БКПЕП Іван Демусь, заступник міського голови Сергій Онофрійчук та, власне, сам Василь Мазур, котрий не приховував свого задоволення від можливості попрацювати разом з юнацтвом.

Прибирали по-серйозному, не задля «просто відбути». Дуже доречними, кажуть, виявилися 4 бензопилки, без них – одними сокирами та руками – тут навряд чи все вичистили б. Різали, рубали та зносили до купи сухостій і те, що встигло вигнатися у висоту за рік. І знову натикалися на купи сміття, нарікаючи, мовляв, з молодими деревцятами все зрозуміло – проти природи не попреш, але увесь цей непотріб не природа ж до цвинтаря позносила.

Прибиральники не полишають надії на те, що люди, котрі скидають сміття, де їм заманеться, нарешті, пригадають той факт, що вони, власне, люди. Є надія й на те, що штучних квітів та віночків, які шкодять екології не менш від отруйних викидів та стоків, жодним чином не прикрашаючи могил та не приносячи, насправді, втіхи й користі померлим, у Бердичеві значно поменшає. А старе кладовище на Пушкіна стане охайнішим і не таким закинутим. Яким чином? Про це дивіться в одному з сюжетів на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0