Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

Time Додано: п'ятниця, 04 трав. 2018, 17:43 ( 19 дн. назад )

Ще пара-трійка років і одні з цих хлопців стануть класними спеціалістами з експлуатації та ремонту обладнання харчових виробництв, інші ж фахово розбиратимуться у сучасних комп’ютерних технологіях в обробці матеріалів. Це буде не сьогодні, та вже сьогодні їм не байдуже, як виглядає Бердичів, і, зокрема місце, де покояться ті, хто колись мешкав у ньому, хто творив його життя та слугував його частинкою.

За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами За хащі та сміття на старому кладовищі взялися студенти спільно з місцевими службами

На студентській раді Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права вони вирішили, що неодмінно підтримають традицію прибирання на старому кладовищі, розповідає голова ради Сергій Найдюк, і вийдуть сюди так само, як робили це свого часу студенти минулих років. Визначилися із днем та звернулися до дорослих, мовляв, є така думка – треба допомога з реманентом. Дорослі відповіли не лише усім необхідним для прибирання та загальним керуванням, а й власною участю: компанію молоді склали працівники 7-го МК ВЖРЕП, Водоканалу, комбінату комунальних підприємств, місцеві рятувальники з відділу ДСНС, а очолили все це діло (теж уже традиційно) директор БКПЕП Іван Демусь, заступник міського голови Сергій Онофрійчук та, власне, сам Василь Мазур, котрий не приховував свого задоволення від можливості попрацювати разом з юнацтвом.

Прибирали по-серйозному, не задля «просто відбути». Дуже доречними, кажуть, виявилися 4 бензопилки, без них – одними сокирами та руками – тут навряд чи все вичистили б. Різали, рубали та зносили до купи сухостій і те, що встигло вигнатися у висоту за рік. І знову натикалися на купи сміття, нарікаючи, мовляв, з молодими деревцятами все зрозуміло – проти природи не попреш, але увесь цей непотріб не природа ж до цвинтаря позносила.

Прибиральники не полишають надії на те, що люди, котрі скидають сміття, де їм заманеться, нарешті, пригадають той факт, що вони, власне, люди. Є надія й на те, що штучних квітів та віночків, які шкодять екології не менш від отруйних викидів та стоків, жодним чином не прикрашаючи могил та не приносячи, насправді, втіхи й користі померлим, у Бердичеві значно поменшає. А старе кладовище на Пушкіна стане охайнішим і не таким закинутим. Яким чином? Про це дивіться в одному з сюжетів на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0