Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За допомогою поляків у Бердичівській райдержадміністрації буде електронний обіг документів

Time Додано: субота, 03 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Проект за фінансування Європейського Союзу і допомоги польського повіту-побратима будуть здійснювати у Бердичівській райдержадміністрації. Делегація посадовців побувала у Воловському повіті і підписала там угоду про втілення проекту “Інституційний розвиток Бердичівського району у сфері управління”.

За допомогою поляків у Бердичівській райдержадміністрації   буде електронний обіг документів

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Суть даної програми полягає у тому, що наша райдержадміністрація буде забезпечуватись комп’ютерною технікою, сервером, мережею і це буде перший етап. Наступний передбачає реалізацію проекту і запровадження електронного обігу документів”.

Гроші на проект — 20 тисяч євро - виділив Європейський Союз, так що райдержадміністрація жодних витрат не несе, розповідає посадовець. Втілення програми має неабияк покращити управлінську роботу.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Найважливіша друга частина - запровадження програми ELDOC, це полегшить контроль за обігом документів, оперативними будуть реагування на звернення громадян і навіть витрати на придбання канцтоварів зменшаться”.

Після реалізації програми управлінці зможуть отримати відповідний сертифікат якості, як це роблять у Польщі. Хоча, каже Максим Самчик, досягнути європейського рівня буде складно.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Польща пройшла через адміністративно-територіальну реформу, там райони чи чи повіти наділені конкретними повноваженнями, які суттєво відрізняються від тих, якими наділені ми. Я думаю, що питання децентралізації влади матиме місце і в нашій державі, це дасть можливість у перспективі отримати сертифікат якості, який буде засвідчувати довіру населення до влади і якість послуг, що їх надаватиме орган влади”.

За допомогою поляків посадовці хочуть також поліпшити якість питної води у районі та привести у порядок табір “Березовий гай”. Під час перебування у Польщі вони отримали ствердну відповідь від директора департаменту Міністерства закордонних справ і тепер збираються розробити відповідні пропозиції.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0