Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

За допомогою поляків у Бердичівській райдержадміністрації буде електронний обіг документів

Time Додано: субота, 03 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Проект за фінансування Європейського Союзу і допомоги польського повіту-побратима будуть здійснювати у Бердичівській райдержадміністрації. Делегація посадовців побувала у Воловському повіті і підписала там угоду про втілення проекту “Інституційний розвиток Бердичівського району у сфері управління”.

За допомогою поляків у Бердичівській райдержадміністрації   буде електронний обіг документів

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Суть даної програми полягає у тому, що наша райдержадміністрація буде забезпечуватись комп’ютерною технікою, сервером, мережею і це буде перший етап. Наступний передбачає реалізацію проекту і запровадження електронного обігу документів”.

Гроші на проект — 20 тисяч євро - виділив Європейський Союз, так що райдержадміністрація жодних витрат не несе, розповідає посадовець. Втілення програми має неабияк покращити управлінську роботу.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Найважливіша друга частина - запровадження програми ELDOC, це полегшить контроль за обігом документів, оперативними будуть реагування на звернення громадян і навіть витрати на придбання канцтоварів зменшаться”.

Після реалізації програми управлінці зможуть отримати відповідний сертифікат якості, як це роблять у Польщі. Хоча, каже Максим Самчик, досягнути європейського рівня буде складно.

Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської РДА: “Польща пройшла через адміністративно-територіальну реформу, там райони чи чи повіти наділені конкретними повноваженнями, які суттєво відрізняються від тих, якими наділені ми. Я думаю, що питання децентралізації влади матиме місце і в нашій державі, це дасть можливість у перспективі отримати сертифікат якості, який буде засвідчувати довіру населення до влади і якість послуг, що їх надаватиме орган влади”.

За допомогою поляків посадовці хочуть також поліпшити якість питної води у районі та привести у порядок табір “Березовий гай”. Під час перебування у Польщі вони отримали ствердну відповідь від директора департаменту Міністерства закордонних справ і тепер збираються розробити відповідні пропозиції.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0