Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З Вінниччини до Бердичева прибудуть мироточиві ікони

Time Додано: неділя, 02 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Напевне, не одна сотня бердичівлян та мешканців району побувала у с. Кіровка, що на Вінниччині. Звідусіль туди прямують люди, щоб побачити та відчути на собі благотворний вплив мироточивих ікон. 3-го серпня чудотворні образи прибудуть до Бердичева.

З Вінниччини до Бердичева прибудуть мироточиві ікони

Протягом трьох днів вони знаходитимуться у Свято-Георгіївському храмі, усі бажаючі зможуть прихилитися до ікон Христа Спасителя та Матері Божої Іверської.

Протоієрей Андрій, настоятель Свято-Георгіївського храму: «Святі ікони мають велику Божу благодать і багато вірян приїжджають звідусіль, аби вклонитися їм, адже Господь казав: «По вірі вашій буде вам». До цих ікон приходять і ті, хто вірить, і ті, хто — ні, і ті, хто сумнівається. Просять зцілення, просять Божої допомоги. Є багато свідчень того, що люди були зцілені цими іконами.»

Коли доторкаєшся до цього дива, свідчать віряни, немов у купель опускаєшся та вдруге народжуєшся. 40 священників, кажуть, оглядали ікони та одноголосно винесли вердикт: мироточивість образів є надприродною неординарністю.

Зустрічатимуть чудотворні ікони 3-го серпня о 9-й ранку на в’їзді до Бердичева у районі Газопроводу. Хресною ходою віряни пройдуть до Свято-Георгіївського храму, двері якого будуть відкритими доти, доки туди йтимуть люди. 4-го серпня, о 10-й, у храмі відбудеться урочиста літургія. Настоятель та прихожани церкви запрошують усіх прийти до них і вклонитися образам Спасителя та Божої Матері. Зробити це, переконані вони буде не зайвим малим та дорослим, хворим та здоровим.

Протоієрей Андрій, настоятель Свято-Георгіївського храму: «Господь казав: «Молитва без добрих справ мертва». Ми повинні бути не тільки споживачами, але й трудитися, робити добрі діла, молитися. Тоді Господь пошле нам усе те, що ми від нього чекаємо.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0