Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З Вінниччини до Бердичева прибудуть мироточиві ікони

Time Додано: неділя, 02 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Напевне, не одна сотня бердичівлян та мешканців району побувала у с. Кіровка, що на Вінниччині. Звідусіль туди прямують люди, щоб побачити та відчути на собі благотворний вплив мироточивих ікон. 3-го серпня чудотворні образи прибудуть до Бердичева.

З Вінниччини до Бердичева прибудуть мироточиві ікони

Протягом трьох днів вони знаходитимуться у Свято-Георгіївському храмі, усі бажаючі зможуть прихилитися до ікон Христа Спасителя та Матері Божої Іверської.

Протоієрей Андрій, настоятель Свято-Георгіївського храму: «Святі ікони мають велику Божу благодать і багато вірян приїжджають звідусіль, аби вклонитися їм, адже Господь казав: «По вірі вашій буде вам». До цих ікон приходять і ті, хто вірить, і ті, хто — ні, і ті, хто сумнівається. Просять зцілення, просять Божої допомоги. Є багато свідчень того, що люди були зцілені цими іконами.»

Коли доторкаєшся до цього дива, свідчать віряни, немов у купель опускаєшся та вдруге народжуєшся. 40 священників, кажуть, оглядали ікони та одноголосно винесли вердикт: мироточивість образів є надприродною неординарністю.

Зустрічатимуть чудотворні ікони 3-го серпня о 9-й ранку на в’їзді до Бердичева у районі Газопроводу. Хресною ходою віряни пройдуть до Свято-Георгіївського храму, двері якого будуть відкритими доти, доки туди йтимуть люди. 4-го серпня, о 10-й, у храмі відбудеться урочиста літургія. Настоятель та прихожани церкви запрошують усіх прийти до них і вклонитися образам Спасителя та Божої Матері. Зробити це, переконані вони буде не зайвим малим та дорослим, хворим та здоровим.

Протоієрей Андрій, настоятель Свято-Георгіївського храму: «Господь казав: «Молитва без добрих справ мертва». Ми повинні бути не тільки споживачами, але й трудитися, робити добрі діла, молитися. Тоді Господь пошле нам усе те, що ми від нього чекаємо.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0