Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З початку купального сезону у місті є три потопельники

Time Додано: п'ятниця, 23 лип. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Із настанням неймовірної спеки бердичівляни рятуються купанням у Гнилоп’яті, що може призвести до трагічних випадків. Вже з початку відкриття купального сезону на центральному пляжі потонуло троє осіб: один чоловік на першотравеневі свята, один — у перших числах червня та один у минулий понеділок, розповів начальник міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді Сергій Тютєрєв.

З початку купального сезону у місті є три потопельники

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «С утра его тянуло в воду, до этого хорошо водку пил с друзьями. Плавал с братом, отплыл от буйков метров 50 и начал тонуть. Спасатели ныряли, но вода мутная, видимость нулевая. Вызвали водолазов, которые проработали там где-то полтара часа и нашли его.»

Цей випадок стався близько 16-ої години дня на очах у відвідувачів пляжу.

Людмила, відпочиваюча: «Зі слів його друзів, він намагався доплисти додому на Червону гору, але за буями стало погано, і на наших очах він потонув. Це той випадок, коли люди слухають правила безпеки, але ігнорують їх.»

Наталія, відпочиваюча: «Правила тут передають щогодини: щоб не запливали за буї, не заходили п’яними у воду.»

Алкоголь і річка — це дві несумісні між собою речі, кажуть рятувальники. Ні в якому разі не можна заходити у воду у нетверезому стані — це перший крок до самогубства, хоча люди цього не розуміють. Особливо полюбляє так зване “п’яне купання” молодь.

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «Молодёжь приходит сюда, веселится, пьет водку, пиво. Милиции здесь не видно. Если бы патруль хотя бы раза три проходил ночью, предупреждал — порядка было бы больше.»

Щоночі рятувальники виганяють з води мало не десятки людей, які знаходяться на підпитку. Таких завжди тягне на подвиги: чи переплисти на інший берег, чи попірнати. Про те, що не можна запливати за буї, знають, та не перестороги не зважають. На Гнилоп’яті за мітками на воді починається дуже швидка течія, людину може віднести нею далеко від берега, або ж, найгірше, холодна вода може призвести до судоми. Бердичівські рятувальники застерігають відпочиваючих від нічного купання, тим паче у нетверезому стані. У них і без потопельників роботи вистачає. Щоправда, приємно, коли рятуєш людині життя, і вона тобі за це дякує. Та буває ж і навпаки.

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «Мы спасаем тех, кто даже фамилии своей назвать не может, забывают имя и забывают сказать “спасибо”.»

7 чоловік, які працюють у пошуково-рятувальній службі, дбають про життя та здоров’я мешканців міста. Якщо відпочиваючі на пляжі дотримуватимуться усіх правил поведінки на воді, то і у рятувальників буде менше роботи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0