Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З початку купального сезону у місті є три потопельники

Time Додано: п'ятниця, 23 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із настанням неймовірної спеки бердичівляни рятуються купанням у Гнилоп’яті, що може призвести до трагічних випадків. Вже з початку відкриття купального сезону на центральному пляжі потонуло троє осіб: один чоловік на першотравеневі свята, один — у перших числах червня та один у минулий понеділок, розповів начальник міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді Сергій Тютєрєв.

З початку купального сезону у місті є три потопельники

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «С утра его тянуло в воду, до этого хорошо водку пил с друзьями. Плавал с братом, отплыл от буйков метров 50 и начал тонуть. Спасатели ныряли, но вода мутная, видимость нулевая. Вызвали водолазов, которые проработали там где-то полтара часа и нашли его.»

Цей випадок стався близько 16-ої години дня на очах у відвідувачів пляжу.

Людмила, відпочиваюча: «Зі слів його друзів, він намагався доплисти додому на Червону гору, але за буями стало погано, і на наших очах він потонув. Це той випадок, коли люди слухають правила безпеки, але ігнорують їх.»

Наталія, відпочиваюча: «Правила тут передають щогодини: щоб не запливали за буї, не заходили п’яними у воду.»

Алкоголь і річка — це дві несумісні між собою речі, кажуть рятувальники. Ні в якому разі не можна заходити у воду у нетверезому стані — це перший крок до самогубства, хоча люди цього не розуміють. Особливо полюбляє так зване “п’яне купання” молодь.

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «Молодёжь приходит сюда, веселится, пьет водку, пиво. Милиции здесь не видно. Если бы патруль хотя бы раза три проходил ночью, предупреждал — порядка было бы больше.»

Щоночі рятувальники виганяють з води мало не десятки людей, які знаходяться на підпитку. Таких завжди тягне на подвиги: чи переплисти на інший берег, чи попірнати. Про те, що не можна запливати за буї, знають, та не перестороги не зважають. На Гнилоп’яті за мітками на воді починається дуже швидка течія, людину може віднести нею далеко від берега, або ж, найгірше, холодна вода може призвести до судоми. Бердичівські рятувальники застерігають відпочиваючих від нічного купання, тим паче у нетверезому стані. У них і без потопельників роботи вистачає. Щоправда, приємно, коли рятуєш людині життя, і вона тобі за це дякує. Та буває ж і навпаки.

Сергій Тютєрєв, нач. міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді: «Мы спасаем тех, кто даже фамилии своей назвать не может, забывают имя и забывают сказать “спасибо”.»

7 чоловік, які працюють у пошуково-рятувальній службі, дбають про життя та здоров’я мешканців міста. Якщо відпочиваючі на пляжі дотримуватимуться усіх правил поведінки на воді, то і у рятувальників буде менше роботи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0