Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З нагоди відзначення 20-ї річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан матеріальну допомогу отримали інваліди та сім’ї загиблих бердичівських воїнів-афганців

Time Додано: п'ятниця, 13 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Разом із Бердичівським міським головою їх привітали депутати міської ради від Партії Регіонів України, які також прийшли до кінотеатру ім. Фрунзе не з пустими руками. День 15-го лютого — водночас радісний та сумний для багатьох людей в Україні і поза її межами, зазначив Бердичівський міський голова. Такі подарунки, говорить Василь Мазур, найменше, що може зробити влада міста для бердичівлян, які відчули на собі наслідки тієї страшної війни.

З нагоди відзначення 20-ї річниці виведення радянських військ із Республіки Афганістан матеріальну допомогу отримали інваліди та сім’ї загиблих бердичівських воїнів-афганців

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Що можна сказати?... 20 років вже пройшло. Чим більше віддаляється від нас ця дата, тим болючіше стають рани воїнів-афганців. Не додається у них здоров’я, не вщухає біль за загиблими матерів та близьких. Від щирого серця хочу побажати, щоб у цей непростий час ви були здорові, не забували про поняття взаємовиручки та підтримки, щоб біля вас завжди були люди, які допоможуть вам у критичних ситуаціях.»

Бердичівська спілка ветеранів Афганістану — одна з найчисленніших в області. Там намагаються зробити усе, щоб ті, хто колись пройшли афганськими стежками та рідні загиблих солдат і офіцерів, не залишилися сам-на-сам зі своїми проблемами.

Микола Вдовиченко, голова Бердичівської спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів: «Організація живе, працює для того, щоб матері та вдови загиблих відчували підтримку не тільки у свята. Ми намагаємося допомагати цим людям протягом усього року. Комусь потрібно завезти дрова чи вугілля, комусь — допомогти лягти до госпіталю.»

15 лютого о 10-й год. біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам громадськість Бердичева вшанує пам’ять загиблих земляків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0