Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З нагоди 70-річчя Житомирщини нагороджували кращих представників області

Time Додано: субота, 22 вер. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

З нагоди 70-річчя Житомирщини у приміщенні облдержадміністрації почесними відзнаками та цінними подарунками нагороджували кращих представників народногосподарського комплексу області. Становлення Житомирщини має багатовікову історію, зазначив у своєму виступі губернатор області Юрій Павленко, нині, за його словами, воно знаходиться у самому розквіті.

З нагоди 70-річчя Житомирщини нагороджували кращих представників області

Юрій Павленко голова Житомирської ОДА : “Трудовий та духовний приклад Житомирщини переконує в тому, що український народ — справді молода, енергійна та працьовита нація, яка цілеспрямовано будує своє майбутнє. Цьогоріч, вперше за багато років, за темпами соціально-економічного розвитку Житомирщина увійшла до 1-ї десятки областей України... ”

Як сьогодні, у такому поважному віці, почувається Поліська земля ? Голова обласної ради Ірина Синявська оцінила її стан досить схвально.

Ірина Синявська голова Житомирської обласної ради : “Я з гордістю можу сказати : “Наша Житомирщина добре жила, непогано живе і гарно буде жити”. Область пишається своїми людьми..., які працювали та працюють у різних галузях народногосподарського комплексу.”

Одним із самих хвилюючих моментів нагородження стало вручення орденів та медалей радником Посольства Росії воїнам-афганцям. Рішення про їх відзнаку було прийняте ще за часів СРСР, у 89-91 рр., і ось тільки сьогодні нагороди, як то кажуть, “знайшли своїх героїв”.

Серед багатьох відзначених Президентом України, Кабінетом міністрів та Верховною і обласною радами було й чимало представників Бердичівщини. У районі — це приватні підприємці Леон Олізеровський та Володимир Морозов, а також директор Солотвинської птахофабрики Володимир Пархомчук.

Почесною грамотою Кабінету міністрів України була відзначена діяльність колективу ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” в особі голови правління Григорія Лінчика.

Григорій Лінчик голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” : “Дуже приємно відчувати, що жіночий колектив нашої фабрики заслужив таку нагороду... Я думаю , що цей колектив не підведе і в подальшому буде працювати на благо України...”

По достоїнству оцінені також спортивні та мистецькі здобутки Бердичева. Звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України отримав тренер з футболу Бердичівської ДЮСШ Володимир Керносенко, людина, яка виховала не одне покоління талановитих спортсменів.

Володимир Керносенко заслужений працівник фізичної культури і спорту України : “Хотів би собі побажати кращих успіхів у підготовці молодого покоління. Це аванс для мене як для тренера. Я його виправдаю, буду працювати ще з більшим натхненням для того, щоб підвищити рівень нашого українського футболу.”

Заслуженим працівником культури є віднині керівник одного з найкращих народно-аматорських колективів області, диригент оркестру заводу “Прогрес” Анатолій Тетьоркін.

Анатолій Тетьоркін заслужений працівник культури України : “Я вважаю, що це, в першу чергу, заслуга нашого колективу, з яким я вже 15 років пліч-о-пліч йду по теренах культури та мистецтва... Звичайно я радий та повний наснаги... Ця перемога — для Бердичева, тому що Бердичів — найкраще місто на землі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0