Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З нагоди 70-річчя Житомирщини нагороджували кращих представників області

Time Додано: субота, 22 вер. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

З нагоди 70-річчя Житомирщини у приміщенні облдержадміністрації почесними відзнаками та цінними подарунками нагороджували кращих представників народногосподарського комплексу області. Становлення Житомирщини має багатовікову історію, зазначив у своєму виступі губернатор області Юрій Павленко, нині, за його словами, воно знаходиться у самому розквіті.

З нагоди 70-річчя Житомирщини нагороджували кращих представників області

Юрій Павленко голова Житомирської ОДА : “Трудовий та духовний приклад Житомирщини переконує в тому, що український народ — справді молода, енергійна та працьовита нація, яка цілеспрямовано будує своє майбутнє. Цьогоріч, вперше за багато років, за темпами соціально-економічного розвитку Житомирщина увійшла до 1-ї десятки областей України... ”

Як сьогодні, у такому поважному віці, почувається Поліська земля ? Голова обласної ради Ірина Синявська оцінила її стан досить схвально.

Ірина Синявська голова Житомирської обласної ради : “Я з гордістю можу сказати : “Наша Житомирщина добре жила, непогано живе і гарно буде жити”. Область пишається своїми людьми..., які працювали та працюють у різних галузях народногосподарського комплексу.”

Одним із самих хвилюючих моментів нагородження стало вручення орденів та медалей радником Посольства Росії воїнам-афганцям. Рішення про їх відзнаку було прийняте ще за часів СРСР, у 89-91 рр., і ось тільки сьогодні нагороди, як то кажуть, “знайшли своїх героїв”.

Серед багатьох відзначених Президентом України, Кабінетом міністрів та Верховною і обласною радами було й чимало представників Бердичівщини. У районі — це приватні підприємці Леон Олізеровський та Володимир Морозов, а також директор Солотвинської птахофабрики Володимир Пархомчук.

Почесною грамотою Кабінету міністрів України була відзначена діяльність колективу ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” в особі голови правління Григорія Лінчика.

Григорій Лінчик голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі” : “Дуже приємно відчувати, що жіночий колектив нашої фабрики заслужив таку нагороду... Я думаю , що цей колектив не підведе і в подальшому буде працювати на благо України...”

По достоїнству оцінені також спортивні та мистецькі здобутки Бердичева. Звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України отримав тренер з футболу Бердичівської ДЮСШ Володимир Керносенко, людина, яка виховала не одне покоління талановитих спортсменів.

Володимир Керносенко заслужений працівник фізичної культури і спорту України : “Хотів би собі побажати кращих успіхів у підготовці молодого покоління. Це аванс для мене як для тренера. Я його виправдаю, буду працювати ще з більшим натхненням для того, щоб підвищити рівень нашого українського футболу.”

Заслуженим працівником культури є віднині керівник одного з найкращих народно-аматорських колективів області, диригент оркестру заводу “Прогрес” Анатолій Тетьоркін.

Анатолій Тетьоркін заслужений працівник культури України : “Я вважаю, що це, в першу чергу, заслуга нашого колективу, з яким я вже 15 років пліч-о-пліч йду по теренах культури та мистецтва... Звичайно я радий та повний наснаги... Ця перемога — для Бердичева, тому що Бердичів — найкраще місто на землі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0