Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З нагоди 15-ліття 26-ої артбригади пройшли урочисті збори

Time Додано: неділя, 07 лип. 2019, 15:31 ( 8 міс. назад )

Урочистим маршем з нагоди 15-ліття 26-ої артбригади військовослужбовці крокували вулицями міста від меморіалу «Слава Героям» до МПК ім. Шабельника, де у великій залі запланували продовження святкування. Головний старшина ІІІ-ого дивізіону Степан Іванків у війську із першого дня заснування частини, із 8 березня 2014-ого – разом із побратимами на Кримському кордоні. Одного найбільш хочеться сьогодні.

З нагоди 15-ліття 26-ої артбригади пройшли урочисті збори

Командир взводу теж із перших днів у 26-ій.

Не тільки хлопці – в армію йдуть дівчата, бо боронити неньку-Україну вважають і своїм святим обов’язком!

За кілька хвилин велика зала МПК заповнена: підтримати військовослужбовців прийшли їх дружини, діти. На почесних місцях - народний депутат, а також полковники та генерал-лейтенат, які свого часу очолювали 26-у бригаду: Андрій Маліновський, Анатолій Клочко, В’ячеслав Горбильов. Присутній начальник управління ракетних військ і артилерії, заступник командувача військ ОК «Північ» полковник Євген Мельник та інші поважні гості. На сцену МПК вносять бойовий прапор 26-ої артбригади. Гімн України розпочинає урочисті збори. Далі з вуст гостей звучать численні вітання, військових запрошують на сцену для вручення нагород, грамот, медалей. Відзнаки загиблих героїв отримують матері, дружини, діти.

Військовослужбовці 26-ої бригади від початку воєнних дій разом з іншими підрозділами ЗСУ – на Сході нашої держави. Їх головне завдання: зупинити російську агресію, звільнити міста й села Луганської і Донецької областей

Начальник управління ракетних військ і артилерії вручив не тільки медалі «За сумлінну службу» та інші нагороди від ОК «Північ», колективу інженерної роти презентував цінний подарунок – бензопилу, а ще поповнив бібліотечні фонди новою сучасною українською літературою.

Серед тих, хто сповна заслужено отримав ювілейні відзнаки – полковник Андрій Маліновський, який багато років очолював колектив частини, а нині є начальником штабу, першим заступником командувача ракетних військ і артилерії ЗСУ.

У вітальній промові командира 26-ої бригади – окремі слова подяки усім, хто допомагав і допомагає війську стати ще на крок ближче до перемоги!

Chatbubbles Коментарів: 0