Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З любов’ю до України зустріли першовересень вихованці ДНЗ №16

Time Додано: вівторок, 03 вер. 2019, 17:30 ( 6 міс. назад )

Першого вересня новий навчальний рік розпочався не лише у школах та коледжах, а й у дитячих садках міста. Після літнього періоду малюки, засмаглі та зміцнілі, галасливою щебетливою юрбою повернулись до своїх дошкільних закладів. І також відзначили День Знань. В ДНЗ №16 свято пройшло під гаслом «З любов’ю до України».

З любов’ю до України зустріли першовересень вихованці  ДНЗ №16

Ялинчата, як лагідно називають своїх вихованців педагоги, уже добре знають, що з настанням осені ігри та розваги слід активно поєднувати із не менш корисними заняттями.

На святі дошкільнята продемонстрували, що вміють і знають вони багато. Ще й гостей, пустотливих Тімошку та Іриску, навчили не брати без дозволу чужих речей. Натомість запросили до себе у танок та навіть заграли на кастаньєтах.

Кожен день у їхньому садочку радісний, як свято, - стверджують малята й педагоги, виконуючи гімн свого дошкільного закладу. Тут приділяють велику увагу патріотичному вихованню, тож не дивно, що у свої 3-6 років діти знають і про головні символи України, вірші про Батьківщину декламують.

Так, запевняють малюки, вони обожнюють свою «Ялинку». Ну то й що, що іноді вранці сльози на очах. Це ж батьків своїх шкода, що на роботу йдуть, і не зможуть ні поспати вдень, ні ось так погратись чи розфарбувати сірий асфальт у кольори веселки. Та що там, дорослим подекуди й голову підняти, на небо поглянути ніколи.

Щороку більше двох сотень бердичівських родин довіряють «Ялинці» свої найбільші коштовності – дітлахів. А педагоги ці коштовності бережуть, відточують їхні грані, збагачують інтелектуально й духовно. Колектив закладу вдячний усім родинам, які беруть активну участь в освітньому процесі, допомагають зміцнити матеріальну базу, створити цікаве предметно-ігрове середовище.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0