Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З любов’ю до України зустріли першовересень вихованці ДНЗ №16

Time Додано: вівторок, 03 вер. 2019, 17:30 ( 17 дн. назад )

Першого вересня новий навчальний рік розпочався не лише у школах та коледжах, а й у дитячих садках міста. Після літнього періоду малюки, засмаглі та зміцнілі, галасливою щебетливою юрбою повернулись до своїх дошкільних закладів. І також відзначили День Знань. В ДНЗ №16 свято пройшло під гаслом «З любов’ю до України».

З любов’ю до України зустріли першовересень вихованці  ДНЗ №16

Ялинчата, як лагідно називають своїх вихованців педагоги, уже добре знають, що з настанням осені ігри та розваги слід активно поєднувати із не менш корисними заняттями.

На святі дошкільнята продемонстрували, що вміють і знають вони багато. Ще й гостей, пустотливих Тімошку та Іриску, навчили не брати без дозволу чужих речей. Натомість запросили до себе у танок та навіть заграли на кастаньєтах.

Кожен день у їхньому садочку радісний, як свято, - стверджують малята й педагоги, виконуючи гімн свого дошкільного закладу. Тут приділяють велику увагу патріотичному вихованню, тож не дивно, що у свої 3-6 років діти знають і про головні символи України, вірші про Батьківщину декламують.

Так, запевняють малюки, вони обожнюють свою «Ялинку». Ну то й що, що іноді вранці сльози на очах. Це ж батьків своїх шкода, що на роботу йдуть, і не зможуть ні поспати вдень, ні ось так погратись чи розфарбувати сірий асфальт у кольори веселки. Та що там, дорослим подекуди й голову підняти, на небо поглянути ніколи.

Щороку більше двох сотень бердичівських родин довіряють «Ялинці» свої найбільші коштовності – дітлахів. А педагоги ці коштовності бережуть, відточують їхні грані, збагачують інтелектуально й духовно. Колектив закладу вдячний усім родинам, які беруть активну участь в освітньому процесі, допомагають зміцнити матеріальну базу, створити цікаве предметно-ігрове середовище.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0