Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З 18-го листопада працівники ДАІ, водії та пішоходи працюватимуть, їздитимуть та ходитимуть по-новому

Time Додано: вівторок, 28 жовт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

До цього має спонукати прийняття Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». Зокрема, ним передбачається фіксація порушень спеціальними технічними засобами.

З 18-го листопада працівники ДАІ, водії та пішоходи працюватимуть, їздитимуть та ходитимуть по-новому

Олександр Мельничук, нач. відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: «Порушення будуть фіксуватися в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису. При цьому протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про це порушення виноситься без участі особи, яка притягається до відповідальності…»

Відповідати за законом будуть водії, які знаходилися у стані не тільки алкогольного, а й наркотичного чи іншого сп’яніння або були під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу. Зупинятимуть й тих, хто під час керування транспортним засобом спілкувався по мобільному телефону, тримаючи його в руці. Адміністративні стягнення за порушення ПДР доповняться новими видами: громадськими роботами, тимчасовим вилученням талону про проходження державного техогляду, ліцензійної картки.

За порушення ПДР значно підвищаться штрафні санкції. Перевищив швидкість на 20 км/год — штраф складатиме 255-340 грн., на 50 км/год. - 510-680 грн.

Олександр Мельничук, нач. відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: «За керування транспортним засобом у стані сп’яніння передбачено в перший раз накладання штрафу від 2 550 до 3 400 грн., або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 2 років, або громадські роботи на строк від 40 до 50 годин, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб. При повторному протягом року вчиненні цього порушення водії позбавляються права керування на строк від 2 до 3 років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або громадські роботи від 50 до 60 годин, або адмінарешт на строк від 10 до 15 діб… Такі дії водія, вчинені двічі протягом року, передбачають позбавлення права керування на строк до 10 років з оплатним вилученням транспортного засобу.»

У ряду випадків інспектор ДАІ матиме право тимчасово затримати транспортний засіб шляхом блокування або доставити його на спецмайданчик чи стоянку.

Правоохоронці нагадують: учасниками дорожнього руху нарівні із водіями є пішоходи. Нерідко аварії трапляються саме через їхнє ігнорування відповідних правил.

Олександр Мельничук, нач. відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: «Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини в невстановленому місці або безпосередньо перед транспортним засобом та невиконання інших правил дорожнього руху тягне за собою відповідальність у вигляді попередження або накладання штрафу від 51 до 85 грн.»

Такий самий штраф чекає на тих, хто нехтує ременями безпеки та водіїв скутерів, мопедів та мотоциклів, які не користуються мотошоломами.

Олександр Мельничук, нач. відділення ДАІ Бердичева та Бердичівського району: «Існує думка серед громадян, що зміна законодавства збільшить хабарництво серед працівників ДАІ. Повинен сказати, що і керівництво ДАІ, і керівництво держави щоденно бореться із цим явищем. Контроль за інспекторами ДАІ посилюватиметься. Ні про які розрахунки чи сплату штрафу на місці не може йти і мови. Усі штрафи сплачуватимуться через банківські установи. »

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0