Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З 1-го лютого зростуть ціни на тепло

Time Додано: четвер, 20 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Через великі борги КП “Бердичівтеплоенерго”, з 1-го лютого у місті зростуть тарифи на тепло. Про це на засіданні виконкому повідомив заступник міського голови Володимир Пономарчук. Якщо, каже він, в інших містах області підвищенні тарифи вступили у дію вже з першого січня, то у Бердичеві цей процес відтягнули на один місяць. Більше — немає куди.

З 1-го лютого зростуть ціни на тепло

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Тариф по “тепломережі” становить 7,08к. за м. кв., по ЖЕКу №3 — 6,06к. По “тепломережі” на гривню піднявся тариф, по ЖЕКу на три. У попередні роки різниця тарифів була підтримкою цих підприємств. Минулого року з державного бюджету різниці не було, але з міського виділились кошти. Після затвердження цьогорічного міського бюджету зрозуміло, що таких коштів немає. У 2009-му і 2010-му ці два підприємства отримали майже 4 млн. грн. різниці, тобто громадяни міста зменшили свої платежі на таку суму.»

Цьогоріч ніщо не допоможе “Тепломережі”, окрім платежів населення. Оскільки різниці у тарифах ні в міському, ні в державному бюджетах не передбачено. Усі присутні члени виконкому проголосували “за” підвищення цін на тепло. Окрім того, вважає Володимир Пономарчук, стан підприємства багато в чому залежить від його керівництва. Проаналізувавши роботу працівників “Теплокомуненерго”, у міській раді дійшли висновку, що деякі люди там не на своєму місті. Тож кадрова перестановка на підприємстві вже почалася: з посади звільнили юриста.

Кадрів стосувалася промова ще одного заступника міського голови Сергія Онофрійчука. Він жорстко розкритикував роботу бердичівських комунальників. Перш за все, каже заступник, він не розуміє, для чого на невеликому, по суті, підприємстві, де працює 25-30 чоловік, штатом передбачено ще й три юристи. Як завжди, говорить Сергій Онофрійчук, людей багато, а працювати нікому.

Сергій Онофрічук, заступник бердичівського міського голови: «Тісної взаємодії між підприємствами немає. Сьогодні поставили завдання: треба зробити паркан. Є “Озеленювач”, є матеріал, є пилорама, немає кому робити. У третьому ЖЕЦі є пилорама, є кому робити, немає дерева. Домовитись між собою не можуть. То, може, їх разом зібрати в одне і не треба буде ні з ким домовлятись?!.»

Тож на кожне комунальне підприємство міста чекають перевірки та кадрові перестановки. Як пообіцяв Сергій Онофрійчук, подібні перевірки, що вже були на “Бердичівтеплокомуненерго”, пройдуть скрізь.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0