Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

З 1 березня у місті підвищаться тарифи на комунальні послуги, з 1 квітня — на послуги з утримання будинків

Time Додано: вівторок, 12 лют. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Із 1 березня у місті підвищаться тарифи на комунальні послуги, із 1 квітня — на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Таке рішення на своєму засіданні прийняли члени виконавчого комітету, виконавши перед цим усі процедури, що передбачені діючим законодавством, говорить заступник міського голови Володимир Пономарчук.

З 1 березня у місті підвищаться тарифи на комунальні послуги, з 1 квітня — на послуги з утримання будинків

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Для того, щоб нормально функціонували підприємства, для вчасної сплати ними податків та заробітної плати, а також вчасного розрахунку за енергоносії, - необхідно привести тарифи у відповідність з тими витратами, які несуть підприємства. Можливо йти і іншим шляхом - залишити тарифи на тому ж рівні, а різницю відшкодувати із міського бюджету. Але це буде несправедливо до тих людей, які ...отримують субсидію. Ті, хто може платити, повинні сплачувати реальні кошти. Необхідно включати до нових тарифів і інноваційну складову, яка передбачає покращення технічного складу підприємства.»

Підвищення тарифів має, у значній мірі, покращити ситуацію із розрахунками за спожиті енергоносії, яка нині, за словами заступника міського голови, є надзвичайно складною.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Сьогодні ми отримали факсограму, де зазначено, що за 6 діб лютого нами спожито понад виданий ліміт 400 тис. кубометрів природного газу. Згідно постанови КМУ, такі підприємства мають або самі припинити газоспоживання, або зробити це у примусовому порядку. "Бердичівтеплоенерго" та "Бердичівводоканал" отримали приписи від Житомиробленерго припинити подачу електроенергії з 11.02.08. І це не тому, що не розрахувалися, а тому, що обленерго потребує авансових платежів.»

Володимир Пономарчук представив присутнім ряд діаграм, де спостерігається динаміка зростання мінімальної заробітної плати, а також цін на електроенергію, газ та паливно-мастильні матеріали. Тарифи, що діють у різних містах області, знаходяться приблизно на одному рівні, а подекуди є вищими, ніж у Бердичеві. Скільки з 1 квітня коштуватиме опалення одного кв.м. житла, у виконавчому комітеті вже визначилися.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Сьогодні виконавчим комітетом прийняте рішення підвищити плату до 2 грн. 58 коп. Сюди входять собівартість + ПДВ + інноваційна складова у 5 %. Щодо ціни за водопостачання та водовідведення, то ціна, яка визначена інспекцією з контролю за цінами , складає 5.10 при нинішній 3.13. Це - досить значне підвищення... Прийняте рішення розглянути це питання на наступному засіданні виконкому. Сьогодні, зокрема, були пропозиції підняти тариф на 1 грн.»

Щодо тарифів на послуги із утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, то за словами заступника міського голови, вони, відповідно діючого законодавства, розроблені по кожному будинку, що знаходиться на балансі у ДЖВРЕПах. Їх розмір складатиме від 26 до 80 копійок, що, практично, не відрізняється від середнього по області.

Володимир Пономарчук заступник Бердичівського міського голови: «Така складна ситуація в ЖКГ пов’язана ще й з тим, що ми потерпаємо від проблеми із кадрами. Зокрема, двірниками працюють люди передпенсійного та пенсійного віку... На сьогодні середня зарплата у ЖКГ міста менша ніж взагалі середня зарплата по місту.»

Мешканці будинків, які бажають ознайомитися із новими тарифами на послуги із утримання будинків, можуть зробити це у своїх ДЖВРЕПах, говорить Володимир Пономарчук. Для більшої зручності працівники останніх мають вивісити відповідні розрахункові таблиці на кожному будинку.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0