Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юннати Бердичева запрошують до своїх лав любителів й охоронців природи

Time Додано: вівторок, 18 вер. 2018, 16:40 ( 8 міс. назад )

На питання «Ким бути почесно й відповідально?» вони, не замислюючись, заявляють: «Юннатами!». Юннати, доводять, люблять природу рідної землі, і цим звеличують свою країну. Юннати бережуть довкілля, а значить дбають про завтрашній день, а значить від них у великій мірі залежить майбутнє держави.

Юннати Бердичева запрошують до своїх лав любителів й охоронців природи

На самому старті пробудити цікавість до пізнання природи, далі – розвити вже сформовані інтереси до екології та природознавства, наділити необхідними практичними вміннями, і, зрештою, допомогти тим своїм вихованцям, котрі націлилися на здобуття професії біологічного напряму: усе це пропонують в одному з відділень бердичівського Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова – еколого-натуралістичному. Нещодавно у рамках Дня юнната туди запросили місцевих школярів.

Той, хто хоча би раз брав участь у квесті, мав змогу оцінити: дізнаватися про щось нове, вмикаючи швидкість думки й рухів, куди цікавіше, аніж просто вислуховувати нову інформацію. Їхні володіння наче створені для подібного роду дійства, і бердичівські позашкільники примудрилися таким чином заміксувати маршрути й питання-загадки, аби гості відкрили для себе новий екосвіт, а разом із тим – дізналися якомога більше про флору й фауну рідного краю, про тих, хто виступає у ролі дбайливих опікунів тварин, птахів, дерев, квітів тощо. Основний меседж: любити й охороняти природу та все, що її наповнює, – головне завдання їхньої еколого-натуралістичної спільноти.

Сьогодні хто, здається, лишень не говорить про важливість таких понять, як «освіта», «світогляд», «культура». У них, заявляють у відділенні, створені всі умови, для формування й розвитку цих понять. А фірмовою «фішкою» слугуватиме унікальна своєю природною чистотою частинка «еко».

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0