Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Юність» весело стартувала

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Змістовне дозвілля організували для дітей педагоги міського центру «Юність». Кажуть, поки погода дозволяє, намагаються працювати з вихованцями на відкритому повітрі. Залучають також усіх бажаючих.

«Юність» весело стартувала

Людмила Крисюк, методист центру «Юність»: «На цьому тижні ми відзначаємо день фізкультурника та спорту, наш центр хотів узяти активну участь у відзначенні цього свята. Так, ми проводимо старти надій для дітей підліткового клубу «Мрія». Такі заходи плануємо провести по всіх мікрорайонах, де знаходяться наші підліткові клуби».

Тамара Ковалик, начальник відділу сімейної та молодіжної політики міськвиконкому: «Діти після школи мають можливість займатися в різних гуртках та секціях і активно проводити дозвілля».

У «Веселих стартах» змагалися команди чотирьох підліткових клубів: «Барвінок», «Мрія», «Лілея», «Джерело». Боротьба була завзятою, бо кожен хотів перемогти. Для цього діти проявляли усю свою швидкість і стрибучість. В останньому, як показав один із конкурсів, хлопчаки явно поступалися дівчатам.

Давид Мальнєв, вихованець клубу «Мрія»: «Мені сподобалися змагання, набйльше конкурс зі стрибків та з кулькою».

Багато дітей цього року вперше познайомилися із центром «Юність». Подібні заходи на спортивних майданчиках дуже зацікавлюють школярів. Це спостерігає Алла Саласюк у своєї доньки-першокласниці.

Алла Саласюк, мама вихованки: «Ми пішли у перший клас, і я одразу привела свою дитину до клубу «Мрія». Тут дуже гарні кваліфіковані вихователі, вони вміють працювати з дітьми, проводять різні ігрои на свіжому повітрі. Це дуже корисно для дітей, їм цікаво. Моїй дитині дуже подабається, я завжди буду її сюди приводити».

Настав момент підведення підсумків. Хоча призових місць було менше, ніж учасників, без подарунку не залишився ніхто. А перемогла у стартах команда клубу «Мрія».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0