Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Юність» весело стартувала

Time Додано: неділя, 13 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Змістовне дозвілля організували для дітей педагоги міського центру «Юність». Кажуть, поки погода дозволяє, намагаються працювати з вихованцями на відкритому повітрі. Залучають також усіх бажаючих.

«Юність» весело стартувала

Людмила Крисюк, методист центру «Юність»: «На цьому тижні ми відзначаємо день фізкультурника та спорту, наш центр хотів узяти активну участь у відзначенні цього свята. Так, ми проводимо старти надій для дітей підліткового клубу «Мрія». Такі заходи плануємо провести по всіх мікрорайонах, де знаходяться наші підліткові клуби».

Тамара Ковалик, начальник відділу сімейної та молодіжної політики міськвиконкому: «Діти після школи мають можливість займатися в різних гуртках та секціях і активно проводити дозвілля».

У «Веселих стартах» змагалися команди чотирьох підліткових клубів: «Барвінок», «Мрія», «Лілея», «Джерело». Боротьба була завзятою, бо кожен хотів перемогти. Для цього діти проявляли усю свою швидкість і стрибучість. В останньому, як показав один із конкурсів, хлопчаки явно поступалися дівчатам.

Давид Мальнєв, вихованець клубу «Мрія»: «Мені сподобалися змагання, набйльше конкурс зі стрибків та з кулькою».

Багато дітей цього року вперше познайомилися із центром «Юність». Подібні заходи на спортивних майданчиках дуже зацікавлюють школярів. Це спостерігає Алла Саласюк у своєї доньки-першокласниці.

Алла Саласюк, мама вихованки: «Ми пішли у перший клас, і я одразу привела свою дитину до клубу «Мрія». Тут дуже гарні кваліфіковані вихователі, вони вміють працювати з дітьми, проводять різні ігрои на свіжому повітрі. Це дуже корисно для дітей, їм цікаво. Моїй дитині дуже подабається, я завжди буду її сюди приводити».

Настав момент підведення підсумків. Хоча призових місць було менше, ніж учасників, без подарунку не залишився ніхто. А перемогла у стартах команда клубу «Мрія».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0