Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юні таланти з багатодітних родин виступили на міському конкурсі

Time Додано: понеділок, 28 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Діти різного віку дарували дивосвіт своєї творчості усім, хто прийшов на міський етап Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». У Бердичеві він проходив уперше. Душа та організатор цього свята, кажуть усі, хто підготував його, - Лариса Тимчук, голова міської організації Союзу

Юні таланти з багатодітних родин виступили на міському конкурсі

жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».

Олена Сальнікова, керівник гуртків «Народні промисли» ЦНТТУМ: «Конкурс проводить Союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України». Це Всеукраїнський конкурс. Спочатку ми проводимо міський. І хочемо відібрати талановитих діток. Хочемо, щоб вони засвітилися яскраво: хто з малюнками, хто з танцями. У нас п’ять номінацій. Це образотворче мистецтво, декоративно-прикладне, хореографія, вокальний жанр, художнє читання».

Окрім бердичівлян, у залі міського центру «Юність» - діти із сіл району. Конкурс «Таланти багатодітної родини» зібрав 25 юних аматорів різних напрямків мистецтва. Солісти виступили з піснями про батьків, світ природи та дитинство. У великій сім’ї Федорчуків свій вокальний ансамбль. Керує ним мати п’яти дітей – берегиня родини. Любов до пісні об’єднує всіх членів її сім’ї: від бабусі до найменшого Артема, говорить пані Тамара. Вона взяла участь у конкурсі разом із синами та дочкою. Кожний із них, пишається жінка, - неабиякий талант.

Тамара Федорчук, багатодітна мати: «Я дуже рада за них. Вони у мене дуже хороші. Дівчина вчиться у педагогічному коледжі на музичному відділенні. І заочно – в університеті в Києві. Хлопчику – 16 років. Він закінчив нашу художню школу. Непогано малює. Андрюша вчиться у 8-му класі, він майже відмінник. Олег любить природознавство. Ходить у гурток. А найменший Артем навчається у художній школі. Також гарно малює. І дуже люблять вони співати. Ми вдома співаємо і в церкві. І сьогодні теж хочемо заспівати».

Чотирикласниця Лілія Савіцька захоплюється танцями та декоративно-прикладним мистецтвом. На конкурсній виставці її роботи із бісероплетіння та паперопластики.

Лілія Савіцька, член гуртка «Народні промисли» ЦНТТУМ: «Змалечку я захоплююсь мистецтвом. Займаюсь в ансамблі «Радість». За допомогою танців можу висловлювати свої емоції. Я також беру участь у багатьох гуртках. Мені дуже подобається малювати моє рідне місто Бердичів, Україну. Я люблю з бісеру робити квітки та інше».

Оцінюючи виконавців танцювального жанру, журі прийшло до висновку: кращі - всі учасники. Три сестрички Ординські на конкурс послали середню – Олю. Дівчинка каже, що мова танців для неї – спосіб висловлювати свої думки та почуття.

Ольга Ординська, вихованка танцювального колективу «Фантазія» ЗОШ № 5: «Ми дуже любимо співати та танцювати. Маленька Ліза ходить у садочок. Вона дуже талановита. Хоч і маленька, та намагається все робити сама».

Сестри Мазеїни – особистості творчі. Валентина малює та захоплюється писанкарством. Минулого року в обласному конкурсі «Таланти багатодітної родини» її малюнки визнали кращими. Дівчину нагородили путівкою до «Артеку». І на цьому конкурсі писанки Валі відзначили дипломом першого ступеню. Тамара Мазеїна від сестри не відстає. Вона захоплюється цирковим мистецтвом. У номінації «Хореографія» дівчина виконала оригінальний танок.

15 дітей стали переможцями конкурсу. Начальник відділу молодіжної та сімейної політики Тамара Ковалик говорить: враження від виступів юних талантів – чудові.

Тамара Ковалик, начальник відділу молодіжної та сімейної політики: «Робота з багатодітними сім’ями сьогодні знаходиться під чільною увагою як на державному рівні, так і на міському. Одна з форм – такі фестивалі, як цей. Дуже приємно, що ініціатором виступив Союз жінок-трудівниць. Це реальна робота, допомога багатодітним сім’ям. Приємно, що так багато сімей відгукнулися на цей конкурс. Я навіть не знала, що у нас стільки обдарованих є сімей!»

Всі учасники конкурсу «Таланти багатодітної родини» отримали дипломи та фотоальбоми на пам’ять. Солісти міського центру «Юність» підготували для них концертні номери.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0