Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юні бердичівські каратисти здавали іспит на пояси

Time Додано: п'ятниця, 07 серп. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Глибину освоєння карате демонстрували президентові Житомирської обласної федерації кіокушинкай карате Віктору Гуменюку його учні. У даному виді бойового мистецтва цю глибину відображають пояси. Білий означає чистоту та незнання, помаранчевий — народження, синій — колір неба при сході сонця. А ще є жовтий, зелений, коричневий та найжаданіший для усіх, хто вирішив присвятити себе кіокушинкай карате, — чорний. На те, щоб його здобути, потрібні роки, неймовірні старання та залізна воля. Можливо, коли-небудь ці хлопці та дівчата стануть його володарями, а поки що вони намагалися довести своєму вчителеві, що їхня фізична й технічна підготовка дозволяє змінити кольори вже здобутих поясів на більш престижні.

Юні бердичівські каратисти здавали іспит на пояси

Складання іспиту Віктор Гуменюк називає системою у дії. Це не показові кількахвилинні виступи: демонстрація юними каратистами всього, чому навчилися, тривала кілька годин. Не завжди семпай виглядав задоволеним діями своїх учнів, нагадуючи їм про техніку та вміння бути уважними. Час від часу звертався до вихованців зі словами: “Хто стомився, може залишити залу”... Але так вже навчені ці діти, що втекти з поля бою — неприпустимо. Справжній боєць, кажуть, скоріш загине, аніж здасться.

Ярослав Бойчук: “Люди будуть знати, що це — людина чесна, добре, ніколи не здавалася, завжди билася до останнього...”

Євген Сущук: “Ніхто з нас не пішов. Ми терпіли і не здавалися. Ми годні витерпіти усе.”

Антон Карнов: “Все хотят доказать, что всё могут и что они лучшие. Никто не хочет уходить, а отстоять свою честь. Считаю, что нам это удалось.”

Подовжній й поперечний шпагати, стійка на голові, особливі віджимання на кулаках та ще десятки різних вправ— і все це без перерви... Через деякий час обличчя дітей виказували непідробну втому, та вони продовжували крок за кроком доводити своє право на отримання вищих ступенів.

Віктор Гуменюк, президент Житомирської обласної федерації кіокушинкай карате: “Отбираются сильнейшие спортсмены с лучшей физической подготовкой, которые впоследствии будут формировать сборные команды и участвовать в чемпионатах области, Украины, Европы. Они показывают свой дух, силу воли, стремление к победе. Я доволен тем, что не взирая на усталость и жару, они показали достойный уровень.”

У перекладі з японської “кіокушинкай” означає “Суспільство абсолютної істини” та “Гранична реальність”. Саме у поєднанні цих понять, говорять фахівці, і полягає основний сенс одного з найжорсткіших стилів бойових мистецтв. Бердичівські каратисти вірять: той, хто володіє Кіокушинкай, здатен творити дива. Вони готові рішуче кинути сміливий виклик межам людських можливостей.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0