Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юні бердичівські артисти випробовували сили у «Зорецвіті»

Time Додано: субота, 24 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Точний час, коли настане кінець світу, знають організатори всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю-конкурсу «Зорецвіт». Жодної живої душі не стане на ньому тоді, коли замовкне остання пісня. Україні такий апокаліпсис не загрожує: співають на ній і ті, хто ще в пелюшках, і ті, чиї роки давно вже почали йти з ярмарку. Ідейному натхненнику та головному організатору фестивалю народному депутатові України Павлу Жебрівському це відомо, але він вкотре намагався нагадати своїм співвітчизникам: без власного слова й власної пісні те, що називають «населенням» ніколи не стане тим, що називають «нацією».

Юні бердичівські артисти випробовували сили у «Зорецвіті»

Від відбіркового до обласного, а звідти й до всеукраїнського. Пройти ці етапи мріяв кожен з учасників цьогорічного фесту. У 2009-му випробувати свої сили у конкурсі взялися близько 3-х тисяч юних дарувань Житомирщини. До фіналу з них дійшли 79, на заключний Гала-концерт потрапило лише 10. Знаючи це, нинішні учасники намагалися викластися «на повну».

За плечима у цих дітей участі в численних конкурсах, неодноразові перемоги та призові місця. З піснею майже всі вони на «ти», але хвилювання чомусь від цього не меншає. У кожного з них своя історія появи на музичному Олімпі і на цьому заході, за кожного вболівають рідні й друзі, кожен розраховує на перемогу.

Олеся Євпак, учасниця фестивалю-конкурсу: «Я співаю з дитинства, співають мій дідусь й мати. Окрім пісні, я ще й на танці ходжу . До “Яворочка”. А у майбутньому хочу стати співачкою”.

Марина Малиновська, учасниця фестивалю-конкурсу: «Ну, цього конкурсу я не дуже боялася, хоча... все ж таки боялася. Свої шанси розцінюю як 50х50. На початку розгубилася, ну а потім все було нормально.»

Владислав Доробалюк, учасник фестивалю-конкурсу: «Побачив афішу і вирішив, що треба спробувати. Мій вчитель казав, що вірить у мою перемогу. Подобається мені співати, цим я пішов у бабусю.»

Багато чого доводиться переживати на сцені артистові. Нерідко трапляються ситуації, з яких він мусить вийти гідно, не виявивши перед глядачем ані збентеження, ані страху. На сцені міського Палацу культури, здається, виступали справжні артисти.

Тетяна Доробалюк, учасниця фестивалю-конкурсу: «Дуже переживала. Особливо перед виходом на сцену. Потім виявилося, що є проблеми з мікрофоном, на сцену довелося двічі виходити, він не вмикався. Втім, нічого: вирішила, якщо почала не дуже, то хоча б завершу класно. Так і вийшло: у журі сказали, що виступила добре.»

Та хіба можна, питають члени журі, дивлячись на виступ цього юнака, припустити, що мешкає він у звичайнісінькому селі, яких по Україні тисячі, і є наймолодшою, 7-ю дитиною у родині?

Тарас Романенко, учасник фестивалю-конкурсу: «Я співаю з самого дитинства, пам’ятаю, як ще у 6 років замикався у кімнаті і співав. Вже 7-й рік ми мешкаємо у селі, там у клубі я і виступаю.»

Ще минулоріч у фестивалі взяли участь 15 областей, у 2010-му їхня кількість збільшилась до 25-ти. За задумом організаторів, «Зорецвіт» має довести, що Україна є справжньою спільною домівкою. Це не складатиме значних труднощів, якщо усі її кімнатки, подібно бердичівській, запустять високо у небо неповторну українську пісню.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0