Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юні бердичівляни знову перемогли у конкурсі “Податки очима дітей”

Time Додано: неділя, 30 трав. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дев’ятий рік поспіль працівники Державної податкової служби проводять всеукраїнський конкурс “Податки очима дітей”. У ньому беруть участь талановиті учні всіх загальноосвітніх шкіл віком від 9-ти до 16-ти років. Діти змагалися у трьох номінаціях: у художній вони намагалися через малюнок відобразити, що таке податки та у чому їх важливість; у літературній — писали податкам оди, присвячували вірші та твори; у декоративно-прикладному мистецтві конкурсанти будували країни податків, міста та їх населення.

Юні бердичівляни знову перемогли у конкурсі “Податки очима дітей”

При чому, будували з найрізноманітнішого матеріалу: від каменя, що знайшли на вулиці до колосків пшениці. Останніми вони, мабуть, запаслися ще з літа. Організатори кажуть: щороку кількість робіт учасників поповнюється, і вони стають дедалі кращими.

Галина Власюк, заст. голови ДПА у Житомирській області: «Ми пізнаємо бачення нашої молоді про податкову систему, роль податків, яке вони висловлюють у своїх творах. Активність дітей збільшується: на районному рівні цього року було представлено 600 робіт. 6 робіт були відібрані на державний рівень конкурсу.»

Перед тим, як відправити кращі роботи до Києва, обласна податкова інспекція нагородила учасників конкурсу у Житомирі. Серед юних талантів Житомирщини, 5 робіт з Бердичева стали переможцями у тій чи іншій номінації. Їх авторів податківці нагородили грамотами та вручили цінні подарунки. З 5-ти один твір представлятиме місто на державному рівні конкурсу. Це малюнок учня школи-інтернату Ярослава Тімоловського, що має назву “Оподаткування веде до процвітання”. Втретє за звання найкраще обізнаного у податковій системі боролося бердичівська школярка Юлія Мельничук. За “Оду податкам”, що її написала, дівчина отримала друге місце у літературній номінації. Про це зовсім не жалкує, каже: поступилася молодим дорогою.

Юлія Мельничук, призерка обласного етапу всеукраїнського конкурсу “Податки очима дітей”: «Це мій прощальний виступ тому, що я в 11-му класі. Дуже приємно, що мене знову відзначили. Взагалі, конкурс вийшов чудовий, гарна організація. Раджу усім, хто має якісь творчі здібності і бажає проявити себе, брати участь у конкурсі.»

Окрім нагород та подарунків, на адресу дітей лунали слова привітань та подяки. Завдяки дитячим роботам податківці й самі переосмислюють роль складної та однієї з найважливіших систем держави — податкової.

Сергій Рудюк, голова обласної ради профспілок працівників ДПС: «Своїми малюнками ви піднімаєте авторитет нашої служби. Дуже прекрасні малюнки,

не кожен дорослий може так намалювати. Я вам щиро дякую, щастя вам і здоров’я.»

Ганна Чернюк, директор філії ДП “Інформаційно-видавничий центр ДПА України”: «Ви у своїх роботах відобразили особисте бачення податкової служби. Я думаю, що дехто з вас, працюючи над своїм твором, зробив для себе висновок: я теж буду податківцем.»

Усі роботи неможливо відзначити, говорять податківці, тому і вирішили самі заохотити тих, хто не посів призові місця, але вразили своїми творами членів журі. Дипломи учасників конкурсу та подарунки отримали ще 5 конкурсантів. Серед них і бердичівлянка Вікторія Червінська у номінації “Художні твори”.

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «У цьому році змінилися умови конкурсу, і багато дітей не змогли поїхати на область. Ми їх відзначили на міському рівні. Ці 5 дітей, які отримали нагороди у Житомирі, слугують яскравим прикладом того, що Бердичів має таланти. Ми сподіваємося, що з цих дітей виростуть зразкові платники податків.»

Наступного року бердичівляни знову малюватимуть та описуватимуть податки, а цьогоріч залишилося тільки вболівати за єдину роботу, яка, разом із її автором, поїде до Києва.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0