Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Юлія Тимошенко зустрілася із мешканцями Житомирщини

Time Додано: п'ятниця, 11 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

До Житомира на зустріч із регіональними засобами масової інформації завітала Юлія Тимошенко. Лідерка БЮТ говорила, в основному, про результати стоденної роботи уряду Януковича, про те, що над незалежністю України зависла реальна загроза.

Юлія Тимошенко зустрілася із мешканцями Житомирщини

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: «Її не будуть здавати одразу, не оголошуватимуть, що країна не є незалежною, але, як салямі, нарізатимуть ломтиками щоденно, починаючи від наших впливів на ринках, від монопольної державної власності, наших енергетичних можливостей. Все це кожен день буде відрізатися від країни тонкими шматочками. Це буде знижувати нашу конкурентну спроможність у світі.»

Одним із головних питань, що представила на розсуд преси лідер опозиції, йшлося про нещодавно підписану Харківську угоду. Згідно з нею, Чорноморський флот РФ має право перебувати у Криму до 2042-го року. Завдяки цьому Україна отримає знижки на плату за газ, що постачає Росія. На погляд Тимошенко, підписання угоди спричинило абсолютну втрату кримського курорту, як такого.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: «Не питання в тому, що флот немає куди діти, а питання в тому, що якби не було всіх військових аспектів, що перебувають у Криму, то ми б точно мали потужні інвестиції з усього світу у розвиток кримських курортів. Ми б мали сотні міліардів надходжень до бюджету країни і бюджету Криму за перебування туристів.»

Окрім втраченого курорту та можливих інвестицій Україна позбулася можливістю користування природним газом, що там знаходиться, зазначила Юлія Тимошенко.

Особисте невдоволення виказала лідерка БЮТ і рішенням Стокгольмського суду щодо суперечки між “Нафтогазом” та “Росукренерго”. Останнім Україна має повернути 11 млрд. куб. м. газу, що коштуватиме державі 5,4 млрд. грн. Цю суперечку колишня прем’єрка назвала абсурдною, оскільки засновники “Росукренерго” — українці, які у своєї країни відбирають її ресурси.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: «Ці люди, Фірташ і Бойко, одночасно представляли “Росукренерго” та державу Україна. І вони в суді відмовилися якісно захищати інтереси України, відмовилися від усіх адвокатів, юристів-міжнародників, яких наймав наш уряд. Вони обманним шляхом добилися повернення собі 11-ти млр. куб. м. Газу.»

Єдине, що наразі може допомогти державі, зазначила Юлія Тимошенко, це об’єднання усіх громадських, політичних, а головне демократичних сил.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: «Я вірю в те, що строкові або дострокові вибори мусять стати основою для повернення країни у логічний та правильний шлях розвитку. Скільки у мене вистачить сил, я буду служити цій справі тому, що дивитися, як країна деградує, втрачає свої можливості та ресурси, дуже важко.»

Чи варто було йти в уряд Ющенка та працювати з ним, заздалегідь знаючи, що він зрадник? Таке питання до Юлії Тимошенко прозвучало з вуст одного з журналістів. Головна “бютівка” відповіла, що гіркота та прикрість — це все, що залишилось від роботи з Віктором Ющенком.

Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: «Я була переконана, що ми у 2004-му році отримали карт-бланш, я вірила, що в одній точці зійшлися всі компоненти: віра народу, політична влада і підтримка світу. Я вірила, що на такій базі можна зробити все. Але я не могла передбачити, що найбільший опір для здійснення перетворень у країні, я отримаю саме з демократичного табору.»

Журналісти не могли не поцікавитися питанням свободи слова в державі. На думку Тмиошенко, зараз такого поняття в Україні не існує. До людей з екранів телевізорів, з газетних та журнальних сторінок доносять абсолютно профільтровану інформацію, вважає політик. Сьогодні, як ніколи, каже вона, потрібно захищати усі ЗМІ від тиску влади, допомагати журналістам нести правду у маси.

Обговорили на конференції і кримінальний бік життя Юлії Тимошенко. Усі темні справи, що їй приписують, лідерка опозиції повністю спростувала, назвавши це прибиранням її з політичної арени перед черговими парламентськими та місцевими виборами.

По завершенні прес-конференції Юлія Тимошенко зустрілася зі своїми однопартійцями, головами міських та районних об’єднань “Батьківщина”, а також з мешканцями Житомирщини. У залі театру імені І. Кочерги політик подякувала однодумцям за підтримку та гарну роботу під час двох виборчих турів. Звісно ж, теплі слова вона почула і на свою адресу. Окрім люб’язностей, Юлія Володимирівна відповіла на усі питання, що цікавили житомирян.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0