Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Йшов... Підслизнувся... Впав... Перелом черепа...

Time Додано: середа, 20 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Ожеледиця у Бердичеві продовжує робити свою “брудну” роботу. Здається, мешканці міста, поспішаючи у справах, часто забувають про слизькі тротуари й дороги. Після невдалого падіння на вулиці люди потрапляють до травмпункту. У зимовий період кількість таких значно зростає, розповідає лікар-травматолог Центральної міської лікарні Петро Чирка. У середньому за добу із відповідними травмами до них звертається близько тридцяти чоловік.

Йшов... Підслизнувся... Впав... Перелом черепа...

Петро Чирка, лікар-травматолог ЦМЛ: «Травми передпліч, гомілкостопного суголобу, двокісточкові та трикісточкові переломи зі зміщенням. Особливо часто це трапляється із людьми похилого віку. Зменшилась кількість дітей, які потрапляють до травмпункту. Їх чисельність зростає у літній період, коли вони гуляють на вулиці без нагляду дорослих.»

До смерті, кажуть лікарі, падіння на льоду досі не призводило. Однак, на даний момент у реанімаційному відділені міської лікарні без свідомості перебуває двоє людей із переломами черепа. Підслизнувшись на вулиці, вони впали та ударилися потилицями. Їхній стан розцінюється як важкий. Такі випадки є одними з найскладніших у лікарняній практиці, кажуть травматологи. У порівнянні з попередніми роками, констатують вони, цієї зими кількість людей, які звернулися до них по допомогу, зменшилася майже у два рази: бердичівляни стали більш уважними, припускають медики. Та не дивлячись на це, працівники лікарні закликають у такий “слизький” період намагатися менше виходити з дому, аби уникнути небажаного відвідування травмпункту.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0