Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:27 ( 9 міс. назад )

Усі в «золоті» та при нових званнях повернулися нещодавно з Києва представники бердичівського СК «Рось». У столиці проходив чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та профі за версією UPC – Комітету пауерліфтингу України, і наші Сергій Зименко, Євгеній Львович та Данило Соболь вижали, потягнули та присіли в акурат на перші місця і не лише…

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Для Сергія поїздка до Києва стала у чомусь знаковою: на змагальний поміст цей бердичівський велетень не виходив уже близько 3-х років. На першість, каже, вирушив не так за золотою медаллю, як за званням майстра спорту України (за версією UPC). І ось вагова категорія 140 кг, змагальна категорія PRO (тобто, професіонали), попереду – жим лежачи, присідання зі штангою та станова тяга, на кону – заповітні для майстра 775 кг.

Якщо Сергій Зименко мав за програму-максимум звання майстра спорту, то Євгеній Львович серйозно націлився на «кандидата» у жимі лежачи. Він мав вперше виступити публічно, причому, на всеукраїнському рівні. Обрав вправу жиму і… видав для початку 120 кг. Далі замовив 135 кг – і теж підкорив їх. Ну а треті Євгенові 140 кг судді не зарахували. У залік пішли 135 кг, а з ними – І місце серед юніорів та звання кандидата у майстри спорту за версією UPC.

Хто – за званням, а Данило Соболь їздив на цю першість (другі серйозні змагання в його житті) за досвідом та з гаслом «Головне – участь!» Данилова участь обернулася для решти суперників в його віковій та ваговій категорії повним фіаско: наш земляк у триборстві видав у загальному 537,5 кг. Став володарем І дорослого розряду, і… при цьому залишився обережним в оцінці власного виступу. Так, мовляв, непогано, але це – не максимум. Перехвилювався, а тому «маємо те, що маємо». Що ж, має Данило І місце та звання чемпіона.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0