Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:27 ( 17 дн. назад )

Усі в «золоті» та при нових званнях повернулися нещодавно з Києва представники бердичівського СК «Рось». У столиці проходив чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та профі за версією UPC – Комітету пауерліфтингу України, і наші Сергій Зименко, Євгеній Львович та Данило Соболь вижали, потягнули та присіли в акурат на перші місця і не лише…

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Для Сергія поїздка до Києва стала у чомусь знаковою: на змагальний поміст цей бердичівський велетень не виходив уже близько 3-х років. На першість, каже, вирушив не так за золотою медаллю, як за званням майстра спорту України (за версією UPC). І ось вагова категорія 140 кг, змагальна категорія PRO (тобто, професіонали), попереду – жим лежачи, присідання зі штангою та станова тяга, на кону – заповітні для майстра 775 кг.

Якщо Сергій Зименко мав за програму-максимум звання майстра спорту, то Євгеній Львович серйозно націлився на «кандидата» у жимі лежачи. Він мав вперше виступити публічно, причому, на всеукраїнському рівні. Обрав вправу жиму і… видав для початку 120 кг. Далі замовив 135 кг – і теж підкорив їх. Ну а треті Євгенові 140 кг судді не зарахували. У залік пішли 135 кг, а з ними – І місце серед юніорів та звання кандидата у майстри спорту за версією UPC.

Хто – за званням, а Данило Соболь їздив на цю першість (другі серйозні змагання в його житті) за досвідом та з гаслом «Головне – участь!» Данилова участь обернулася для решти суперників в його віковій та ваговій категорії повним фіаско: наш земляк у триборстві видав у загальному 537,5 кг. Став володарем І дорослого розряду, і… при цьому залишився обережним в оцінці власного виступу. Так, мовляв, непогано, але це – не максимум. Перехвилювався, а тому «маємо те, що маємо». Що ж, має Данило І місце та звання чемпіона.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0