Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:27 ( 5 міс. назад )

Усі в «золоті» та при нових званнях повернулися нещодавно з Києва представники бердичівського СК «Рось». У столиці проходив чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та профі за версією UPC – Комітету пауерліфтингу України, і наші Сергій Зименко, Євгеній Львович та Данило Соболь вижали, потягнули та присіли в акурат на перші місця і не лише…

Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC. Їхали не за «золотом», а за результатами – привезли й те, й інше. Пауерліфтери з «Росі» спробували себе у версії UPC.

Для Сергія поїздка до Києва стала у чомусь знаковою: на змагальний поміст цей бердичівський велетень не виходив уже близько 3-х років. На першість, каже, вирушив не так за золотою медаллю, як за званням майстра спорту України (за версією UPC). І ось вагова категорія 140 кг, змагальна категорія PRO (тобто, професіонали), попереду – жим лежачи, присідання зі штангою та станова тяга, на кону – заповітні для майстра 775 кг.

Якщо Сергій Зименко мав за програму-максимум звання майстра спорту, то Євгеній Львович серйозно націлився на «кандидата» у жимі лежачи. Він мав вперше виступити публічно, причому, на всеукраїнському рівні. Обрав вправу жиму і… видав для початку 120 кг. Далі замовив 135 кг – і теж підкорив їх. Ну а треті Євгенові 140 кг судді не зарахували. У залік пішли 135 кг, а з ними – І місце серед юніорів та звання кандидата у майстри спорту за версією UPC.

Хто – за званням, а Данило Соболь їздив на цю першість (другі серйозні змагання в його житті) за досвідом та з гаслом «Головне – участь!» Данилова участь обернулася для решти суперників в його віковій та ваговій категорії повним фіаско: наш земляк у триборстві видав у загальному 537,5 кг. Став володарем І дорослого розряду, і… при цьому залишився обережним в оцінці власного виступу. Так, мовляв, непогано, але це – не максимум. Перехвилювався, а тому «маємо те, що маємо». Що ж, має Данило І місце та звання чемпіона.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0