Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Time Додано: четвер, 09 лист. 2017, 15:49 ( 12 дн. назад )

9 листопада, у День української писемності та мови, рівно о 12:30, разом з усією країною бердичівляни, озброєні ручками, схилилися над листками паперу, ловлячи кожне слово від чоловіка з приємним оксамитовим голосом. Одними з тих у Бердичеві, хто вирішив взяти участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, стали представниці міської бібліосистеми та користувачі 6-ї філії, що на вул. Євгена Старікова. За 17 років існування дане дійство встигло перетворитися на величезний святковий флешмоб за участі абсолютно усіх бажаючих перевірити свої знання та, зрештою, просто відчути себе українцем чи, принаймні, причетним до держави, що зветься Україною. Що не кажи, а єднання людей грамотних та люблячих українську мову виглядає куди потужнішим, аніж злука на будь-якому іншому ґрунті.

Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Цьогоріч він диктуватиме як ніколи повільно, пообіцяв на початку доцент столичного університету ім. Грінченка Олександр Авраменко – автор багатьох підручників та посібників з української мови. Так, аби встигали і найменші учасники, і люди поважного віку. Знаючи, що українці – народ, багатий на емоції, попередив, серед іншого, аби не спішили обсіювати написане розділовими знаками. Текст був невеличкий (у районі 120-150 слів): неповторною українською мовою велося про неповторні українські пісні. Невеличкий, але авторський, ексклюзивний, створений відповідно до усіх правил і норм правопису, запевнили організатори радіодиктанту. Переможців – тих, хто не припуститься жодної помилки – вони обіцяють відзначити. Втім, звертають увагу, не призи і не висока оцінка є головним у цьому дійстві. Головне, аби українці, нарешті, навчилися говорити справжньою українською та передали це вміння наступним поколінням.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0