Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Time Додано: четвер, 09 лист. 2017, 15:49 ( 11 міс. назад )

9 листопада, у День української писемності та мови, рівно о 12:30, разом з усією країною бердичівляни, озброєні ручками, схилилися над листками паперу, ловлячи кожне слово від чоловіка з приємним оксамитовим голосом. Одними з тих у Бердичеві, хто вирішив взяти участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, стали представниці міської бібліосистеми та користувачі 6-ї філії, що на вул. Євгена Старікова. За 17 років існування дане дійство встигло перетворитися на величезний святковий флешмоб за участі абсолютно усіх бажаючих перевірити свої знання та, зрештою, просто відчути себе українцем чи, принаймні, причетним до держави, що зветься Україною. Що не кажи, а єднання людей грамотних та люблячих українську мову виглядає куди потужнішим, аніж злука на будь-якому іншому ґрунті.

Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності Єднання під диктовку: Бердичів долучився до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Цьогоріч він диктуватиме як ніколи повільно, пообіцяв на початку доцент столичного університету ім. Грінченка Олександр Авраменко – автор багатьох підручників та посібників з української мови. Так, аби встигали і найменші учасники, і люди поважного віку. Знаючи, що українці – народ, багатий на емоції, попередив, серед іншого, аби не спішили обсіювати написане розділовими знаками. Текст був невеличкий (у районі 120-150 слів): неповторною українською мовою велося про неповторні українські пісні. Невеличкий, але авторський, ексклюзивний, створений відповідно до усіх правил і норм правопису, запевнили організатори радіодиктанту. Переможців – тих, хто не припуститься жодної помилки – вони обіцяють відзначити. Втім, звертають увагу, не призи і не висока оцінка є головним у цьому дійстві. Головне, аби українці, нарешті, навчилися говорити справжньою українською та передали це вміння наступним поколінням.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0