Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Якими імена називають дітей у Бердичеві?

Time Додано: середа, 10 груд. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Вагітність для Альони Куркович стала щасливим кроком у житті. На 32 тижні вона дізналася, що чекає дівчинку. Із чоловіком одразу стали обирати ім'я для малюка. Зійшлися на Анні. Воно вже декілька років на вершині рейтингу найпопулярніших. Тепер дівчаток з іменем Анна вже не називають ласкаво Аня – в моді повне ім’я.

Якими імена називають дітей у Бердичеві?

Альона Куркович: “Нам підходить по характеру ім'я “Анна”. Вона добра для себе і для людей. Не дасть себе образити, розумна, буде граною матір'ю, ніжна, якраз підходить для нашої дівчинки”.

У родині Синицьких теж з'явився первісток. Ольга вирішила дати сину ім'я Назар. Якщо буде дівчинка, наречуть Богданою, каже молода мама.

Ольга Синицька: “Це ім'я мені давно подобається. Так хотіли назвати мого молодшого брата. Але мама не погодилася, тому я вирішила так назвати свого сина. Чоловік був не проти. Такі імена, українські, зараз повертаються”.

Часи, коли дітей називали на честь Радянського Союзу та Сталіна, давно минули, і сьогодні батьки намагаються наректи своїх чад неповторними іменами. Їх черпають із книжок і улюблених серіалів.

Ірина Мотолига, провідний спеціаліст Бердичівського міського відділу РАЦС: “Були випадки, що дівчинку називали Кірою після виходу серіалу “Не родись красивой”, була Маріанна”.

Менше у Бердичеві хлопчиків стали називати Сергіями та Вікторами. Рідше зустрінеш і популярні свого часу імена Каріна та Сніжана.

Ірина Мотолига, провідний спеціаліст Бердичівського міського відділу РАЦС: “Популярні імена у хлопчиків: Данило, Даниіл, Кирило, Ілля, Максим, а у дівчаток: Анастасія, Єлизавета, Анна”.

У РАЦСІ схвалюють будь-яке рішення батьків. Але застерігають: екзотичні імена можуть смішно сполучатися з по-батькові. Буває діти, особливо в школі, часто дразнять своїх однокласників, які мають незвичні імена.

При здійсненні обряду хрещення, церква вимагає називати дітей тільки іменами святих. Таким чином людям показують, що їхнє призначення – бути такими ж святими, як і їхні тезки.

Саме ім’я не може впливати на долю людини, кажуть психологи. Інша річ, як його сприймає носій або його батьки. Вони, обираючи ім’я, бачать перед собою певний образ.

Антоніна Лисенко, психолог: “Я б порадила батькам не називати дитину дуже рідкісним ім'ям. Через це вона може бути оточена зайвою увагою, що буде заважати дитині. Так само дуже популярним ім'ям, коли на нього обертається 20 чоловік”.

Народна мудрість про ймення говорить так: не ім'я красить людину, а людина ім'я.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0