Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як зареєструвати свій мопед — розповіли працівники ДАІ

Time Додано: четвер, 31 лип. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

З першого серпня усі власники транспортних засобів, об'єм двигуна яких не перевищує 50 кубічних сантиметрів, повинні звернутися до відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи, показати свій скутер та отримати необхідні документи. У такий спосіб в управлінні МВС та обласній раді сподіваються поліпшити ситуацію на дорогах. З початку року у Бердичеві зафіксовано 19 дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв моторолерів, 23 людини травмовано і одна загинула. В основному, за кермо сідають неповнолітні, які не знають жодного правила дорожнього руху.

Як зареєструвати свій мопед — розповіли працівники ДАІ

Правових колізій при введені реєстрації бути не може, дав відповідь директору 5 школи заступник міського голови. Органи місцевого самоврядування уповноважені приймати відповідні рішення.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Якщо потрібно - проведемо референдум. Якщо з Чернігова — хай об'їжджають місто. У Бердичеві будуть їздити, як потрібно, а не як лоботряси”.

За водійське посвідчення власникам мопедів слугуватиме спеціальна картка. Її видаватимуть лише повнолітнім. Вартість послуг ДАІ, талон про реєстрацію та номерний знак обійдеться у сто гривень. Особам, які вже мають посвідчення водія категорії A,B, C, D, E картка не потрібна.

Микола Нагорний, начальник ВРЕР м. Бердичева: “Потрібно надати транспортний засіб на огляд, паспорт і квитанцію про покупку”.

Для того, щоб отримати талон про реєстрацію, власники моторолерів мають пройти спеціальні курси лекцій з правил дорожнього руху.

Микола Нагорний, начальник ВРЕР м. Бердичева: “Курси будуть проводитися учбовими закладами, які займаються підготовкою водіїв. Курс триває 5-10 годин. Потім слухач складає тест на 10 запитань. Якщо допускає 2 помилки, результат не зараховується. Перескладати можна через 5 днів. Власники мопедів можуть вивчити правила самостійно і скласти тест екстерном. Для цього потрібно написати відповідну заяву”

Довшою процедура реєстрації буде для власників мопедів без документів.

Микола Нагорний, начальник ВРЕР м. Бердичева: “Це ускладнить нашу роботу, але вже є механізм. Будемо співпрацювати з міліцією. Перевірятимемо, чи транспортний засіб не викрадений, яким чином громадянин придбав його і за висновками будемо реєструвати”.

Про медичну довідку для водіїв мопедів у рішенні обласної ради — ні слова. Але на засіданні вирішили обговорити це питання із міською лікарнею. Остаточне рішення про реєстрацію транспортних засобів з малим об'ємом двигуна прийме виконавчий комітет. Власникам дадуть місяць. Потім працівники ДАІ вилучатимуть скутери на штрафмайданчик.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: