Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як заплатиш – так і грітимешся

Time Додано: п'ятниця, 12 жовт. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

На засіданні комісії із розрахунків за енергоносії гостро стояло питання щодо споживання газу. Сьогодні, наголосив заступник міського голови Володимир Пономарчук, усіх цікавить теплопостачання. Та існують серйозні проблеми з розрахунками.

Як заплатиш – так і грітимешся

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “На сьогодні борг населення міста залишається 4 млн. гр. З них 3 млн. 200 тис. гр. - заборгованість тих багатоповерхових будинків, де не створені ОСББ. 600 тис. гр. - це там, де вони є».

Щоб вирішити проблему розрахунків, використовуються різні важелі впливу на боржників: адмінкомісії, подання справ до суду та залучення до перевірок спеціалізованих підприємств. На засіданні комісії оголосили: до опалення підключать в першу чергу ті житлові будинки, які розрахувалися на 90%. Є і такі, де мешканці сплатили більш ніж на100.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Сьогодні дуже серйозно на рівні держави стоїть питання з розрахунками. Газ включать при 100-відсотковій проплаті.

«Бердичівтеплоенерго» розрахувалося лише на 85 %. Фактично близько 900 тис. гр. нам треба заплатити за спожитий газ. Сесією міськради прийнято рішення про отримання кредиту. Оформляємо його на тепломережу. Кошти направимо на ДК «Газ України».

Є серйозні проблеми з розрахунками і по мікрорайону Червоної гори, говорить Володимир Пономарчук. Тут будинкоуправління КЕЧ передало весь житловий фонд місту.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: “Створено КП ДВЖРЕП № 3. Там ще заборгованість за

2007 р. складає 376 тис. гр. 170 тис. гр. ми проплачуємо, на 200 тис. гр. теж оформляємо кредит. Там окреме підприємство. Система розрахунків залишилася, яка була при будинкоуправлінні КЕЧ. КП працює окремо від тепломережі. Включення того мікрорайону залежить від того, як люди проплатять. Борг населення – 900 тис. гр. за спожиті енергоносії, за надані послуги по житлу».

У цьому році видано майже 160 дозволів на встановлення індивідуального опалення, повідомив начальник управління ЖКГ Сергій Тютєрєв. Проте є випадки самочинного підключення. Задля безпеки життя громадян працівники “Бердичівгазу” будуть перевіряти наявність дозволів. Включення тепла, згідно рішення виконкому і нормативних документів, відбудеться за умови, якщо протягом 3 діб температурний режим у середньому становитиме +8 градусів за Цельсієм.

На засіданні комісії з надзвичайних ситуацій про готовність до осінньо-зимового періоду звітували ДВЖРЕПи. Зі слів керівництва управління ЖКГ, шостий до холодів підготувався найкраще.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0