Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як підприємці від податкової ховалися

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівські податківці провели черговий рейд. Цього разу — кооперативним ринком. Перевіряли, як громадяни ставляться до свого конституційного обов’язку — сплати податків.

Як підприємці від податкової ховалися

Лілія Ясинська: “Протягом 8 місяців поточного року на ринках міста було проведено 472 обстеження місць здійснення торгівельної діяльності. В ході перевірки було виявлено 6 громадян, які постійно займались здійсненням підприємницької діяльності без реєстрації. На цих громадян було прийнято відповідні акти, які передали до суду. Останній прийняв відповідне рішення”.

В ході обстеження міських ринків понад тисяча підприємців придбала одноразові патенти, внаслідок чого місцевий бюджет поповнився на 30 тисяч гривень.

Відшукати на ринку порушників справа непроста, кажуть податківці. Коли зранку завітали до м’ясного павільйону на кооперативному, то побачили близько десятка накритих торгових місць. Продавці на запитання, куди поділися сусіди, знизували плечима та відповідали, що не знають. Інша ж частина торговців сміливо демонструвала службовцям відповідні документи. Які папери повинні мати при собі суб’єкти підприємницької діяльності, податківці нагадують ще раз.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: “Свідоцтво про державну реєстрацію, фіксований патент або єдиний податок, трудові відносини з найманими працівниками, належним чином оформлені у бердичівському міському центрі зайнятості, а також сплата ринкового збору”.

Результати своїх обстежень працівники податкової інспекції звірять із планами та схемами, які надасть адміністрація ринку. Порушники понесуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0