Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як підприємці від податкової ховалися

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Бердичівські податківці провели черговий рейд. Цього разу — кооперативним ринком. Перевіряли, як громадяни ставляться до свого конституційного обов’язку — сплати податків.

Як підприємці від податкової ховалися

Лілія Ясинська: “Протягом 8 місяців поточного року на ринках міста було проведено 472 обстеження місць здійснення торгівельної діяльності. В ході перевірки було виявлено 6 громадян, які постійно займались здійсненням підприємницької діяльності без реєстрації. На цих громадян було прийнято відповідні акти, які передали до суду. Останній прийняв відповідне рішення”.

В ході обстеження міських ринків понад тисяча підприємців придбала одноразові патенти, внаслідок чого місцевий бюджет поповнився на 30 тисяч гривень.

Відшукати на ринку порушників справа непроста, кажуть податківці. Коли зранку завітали до м’ясного павільйону на кооперативному, то побачили близько десятка накритих торгових місць. Продавці на запитання, куди поділися сусіди, знизували плечима та відповідали, що не знають. Інша ж частина торговців сміливо демонструвала службовцям відповідні документи. Які папери повинні мати при собі суб’єкти підприємницької діяльності, податківці нагадують ще раз.

Наталія Заславська, начальник відділу адміністрування податків з фізичних осіб: “Свідоцтво про державну реєстрацію, фіксований патент або єдиний податок, трудові відносини з найманими працівниками, належним чином оформлені у бердичівському міському центрі зайнятості, а також сплата ринкового збору”.

Результати своїх обстежень працівники податкової інспекції звірять із планами та схемами, які надасть адміністрація ринку. Порушники понесуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0