Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як комісія з надзвичайних ситуацій намагалася "розрубати гордієв вузол" давніх проблем

Time Додано: четвер, 19 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вже вкотре зібралася комісія з надзвичайних ситуацій, щоб вирішити два наболілих питання. На це засідання чомусь не з’явилися винуватці проблем: власники ЗАТ «Бердичівмеблі» та ВАТ "Агромаш", що на території колишнього підприємства "АМАСКО". Серед гарячих тем - питання передачі різних об’єктів із балансу товариств до комунальної власності міста. Зокрема, йшлося про долю житлового будинку 52-А по вулиці Мучній, а також - каналізаційно-насосної станції та трансформаторної підстанції (балансоутримувач - "Бердичівмеблі").

Як комісія з надзвичайних ситуацій намагалася "розрубати гордієв вузол" давніх проблем

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «На даний час питання з будинком 52-А ми вирішили. Було втручання виконкому. Створили ОСББ. Надали допомогу щодо водомережі. І будемо у майбутньому допомагати за рахунок фінансування з міського бюджету. Не вирішили поки що питання з КНС. Хоча власники обіцяють, що буде оренда на 10 років. Поки що це лише обіцянки, а договори не підписані".

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: "Власник, мабуть, думає, що на цьому можна робити великий бізнес, та сам не займається перекачкою стоків і не передає на баланс міській громаді, щоб це відповідно організував водоканал. Що вдалося досягти після тих засідань комісії з надзвичайних ситуацій? Перше - вдалося все ж таки підписати юридичний договір, що меблева фабрика буде перекачувати стоки цього мікрорайону на очисні споруди згідно схеми. Не вирішили питання передачі насосної станції нам в оренду з тим, щоб гроші, які маємо платити орендодавцям, направити на модернізацію КНС".

Несерйозні балачки з боку власників КНС, каже Микола Ревуцький, переговорами не назвеш.

Поки що більмом на оці залишається і трансформаторна підстанція. А вона обслуговує близько шести житлових будинків. Долю підстанції РЕМ вирішити не в змозі.

Олександр Бращенко, головний інженер Бердичівського РЕМ: "Ми готові її купити. Для того, щоб угода відбулася, потрібен пакет документів, якого поки що немає".

Сергій Тютєрєв, начальник управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій: «Коли він буде?"

Олександр Бращенко, головний інженер Бердичівського РЕМ: "Питання не до мене. До власника. Так".

Ще гірше ситуація з насосною станцією, що знаходиться на балансі ВАТ "Агромаш", повідомили на засіданні.

Микола Ревуцький, директор МКП «Бердичівводоканал»: "Насосна станція у занедбаному стані. Питання практично потребує негайного втручання. Якщо не вдастся викликати якимось чином на переговори власника, і він не буде вирішувати це питання ( а є пропозиція від нас: передати хоча б в експлуатацію, щоб не угробити справу ), якщо не вийде, то доведеться цю справу робити силовими методами. Інакше, вибачте, як КНС зупиниться, вони будуть там у лайні по самі вуха".

А питання власності котельні, яка обслуговує вулицю Низгірецьку та сусідні з нею, взагалі зависло у повітрі. Її господар на контакт із міською владою не йде.

Андрій Кучевський, заступник директора КП "Бердичівтеплоенерго": "Що стосується підготовки самої котельні до наступного опалювального періоду, то персонал підприємства ми готуємо. Котельня знаходиться у працездатному стані. Єдине: залишається невирішеною доля котельні. Що з нею буде? Все майно "АМАСКО" разом із котельнею знаходиться у заставі у банку. Будемо намагатися виявити, якого саме".

Сергій Тютєрєв поставив питання руба: якщо до 15 липня власники товариств не зроблять рішучих кроків, буде звернення до прокуратури.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0