Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як два сусіди через землю сперечалися

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Земельне питання не дає спокою мешканцям будинку 25 по вулиці Войкова. З одного боку - це інтереси Людмили Вишневської, яка тут проживає. З іншого - Олега Вакулюка. Свого часу земля його померлих родичів, власників сусіднього будинку 25-А, була включена до складу вільних земель міського земфонду. У постійне користування чоловіку Людмили Вишневської, нині покійному, була передана частина цієї ділянки. Зараз вона належить його сім’ї. Комісія з регулювання земельних відносин міської ради сюди виїздить не вперше. Непорозуміння почалися із 94 року. Тоді землекористувач Олег Вакулюк оскаржив рішення міськвиконкому про вилучення землі з домоволодіння 25-А, яка дісталася йому у спадщину. З часом ворожнеча між мешканцями двох будинків посилилася. Олег Вакулюк почав будівельні роботи. Людмила Вишневська стверджує, що при цьому її права як землекористувача порушені.

Як два сусіди через землю сперечалися

Людмила Вишневська, мешканка будинку 25 по вулиці Войкова: "Спочатку він побудував гараж, хоч я не давала згоди на будівництво на моїй межі. Він зі мною не обговорював це питання, не радився».

Від межі ділянки Людмили Вишневської до гаража сусіда лише 28 сантиметрів, пояснює вона. Замість нормативних півтора метри. Є також відхилення від проекту, впевнена жінка.

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: "Однозначно можна сказати, що гараж збудований із порушеннями. Якщо від сарая він повинен бути розташованим на відстані 4-х метрів, то в даному випадку він практично збудований на відстані півтора метри. Це перше порушення. Крім того, розміри гаража не відповідають плану, затвердженому головним архітектором міста».

До того ж, говорить Людмила Вишневська, Олег Вакулюк починає зводити новий будинок на місці старого. Він знову порушує межі її ділянки, звертається жінка до членів комісії з регулювання земельних відносин.

Під час будівельних робіт вантажівки їздять повз будинок, де проживає Людмила Вишневська, на небезпечній відстані. Мешканці хвилюються, що це може зашкодити їхньому будинку та господарським спорудам.

Людмила Вишневська, мешканка будинку 25 по вулиці Войкова: "У нас єдине питання: ми просто просимо огородити наше землеволодіння згідно плану. Як назвати поведінку сусіда? Він робить все, що йому заманеться».

В управлінні архітектури пояснили: в Олега Вакулюка є лише дозвіл на замовлення проектної документації. Проводити будівельні роботи він ще не має підстав. Від коментарів, поки триває суд, Олег Вакулюк відмовився. Та обидва сусіди переконані: їхні права землекористувачів порушені.

Вадим Тригуба, головний спеціаліст відділу земельних відносин УКМ: "Питання буде розглядатися в такому порядку: буде замовлена незалежна землевпорядна експертиза, будуть виготовлені план будинку та план земельної ділянки. І буде встановлено, чи дійсно сусід збудував гараж на межі».

До прийняття судового рішення про встановлення меж земельної ділянки усі будівельні роботи на території двох сторін мають бути тимчасово припинені.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: