Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як два сусіди через землю сперечалися

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Земельне питання не дає спокою мешканцям будинку 25 по вулиці Войкова. З одного боку - це інтереси Людмили Вишневської, яка тут проживає. З іншого - Олега Вакулюка. Свого часу земля його померлих родичів, власників сусіднього будинку 25-А, була включена до складу вільних земель міського земфонду. У постійне користування чоловіку Людмили Вишневської, нині покійному, була передана частина цієї ділянки. Зараз вона належить його сім’ї. Комісія з регулювання земельних відносин міської ради сюди виїздить не вперше. Непорозуміння почалися із 94 року. Тоді землекористувач Олег Вакулюк оскаржив рішення міськвиконкому про вилучення землі з домоволодіння 25-А, яка дісталася йому у спадщину. З часом ворожнеча між мешканцями двох будинків посилилася. Олег Вакулюк почав будівельні роботи. Людмила Вишневська стверджує, що при цьому її права як землекористувача порушені.

Як два сусіди через землю сперечалися

Людмила Вишневська, мешканка будинку 25 по вулиці Войкова: "Спочатку він побудував гараж, хоч я не давала згоди на будівництво на моїй межі. Він зі мною не обговорював це питання, не радився».

Від межі ділянки Людмили Вишневської до гаража сусіда лише 28 сантиметрів, пояснює вона. Замість нормативних півтора метри. Є також відхилення від проекту, впевнена жінка.

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: "Однозначно можна сказати, що гараж збудований із порушеннями. Якщо від сарая він повинен бути розташованим на відстані 4-х метрів, то в даному випадку він практично збудований на відстані півтора метри. Це перше порушення. Крім того, розміри гаража не відповідають плану, затвердженому головним архітектором міста».

До того ж, говорить Людмила Вишневська, Олег Вакулюк починає зводити новий будинок на місці старого. Він знову порушує межі її ділянки, звертається жінка до членів комісії з регулювання земельних відносин.

Під час будівельних робіт вантажівки їздять повз будинок, де проживає Людмила Вишневська, на небезпечній відстані. Мешканці хвилюються, що це може зашкодити їхньому будинку та господарським спорудам.

Людмила Вишневська, мешканка будинку 25 по вулиці Войкова: "У нас єдине питання: ми просто просимо огородити наше землеволодіння згідно плану. Як назвати поведінку сусіда? Він робить все, що йому заманеться».

В управлінні архітектури пояснили: в Олега Вакулюка є лише дозвіл на замовлення проектної документації. Проводити будівельні роботи він ще не має підстав. Від коментарів, поки триває суд, Олег Вакулюк відмовився. Та обидва сусіди переконані: їхні права землекористувачів порушені.

Вадим Тригуба, головний спеціаліст відділу земельних відносин УКМ: "Питання буде розглядатися в такому порядку: буде замовлена незалежна землевпорядна експертиза, будуть виготовлені план будинку та план земельної ділянки. І буде встановлено, чи дійсно сусід збудував гараж на межі».

До прийняття судового рішення про встановлення меж земельної ділянки усі будівельні роботи на території двох сторін мають бути тимчасово припинені.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0