Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Як бердичівлянам землю роздавали...

Time Додано: п'ятниця, 03 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Питання землі завжди було складним. Для того, щоб вирішити його чесно та справедливо, варто було прикласти чималих зусиль. Керівництво міста довго думало, як поділити земельні ділянки у районі Корніловки між усіма, хто подав заяви, яких спочатку було 156. З них 34 через ті чи інші причини були відхилені членами спеціальної земельної комісії, розповідає секретар міської ради Василь Толочко. Жоден з мешканців, хто не потрапив до черги, не оскаржив рішення комісії, тож усе було правильно, каже він.

Як бердичівлянам землю роздавали...

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Виконавчим комітетом була встановлена черга, відповідними службами були підготовлені вільні земельні ділянки під індивідуальну забудову. Їх — 53, а заяв у нас 122, у тому числі 16 осіб мали пільги на першочергове отримання ділянок. Тому необхідно було провести жеребкування. Усіх, хто стояв у черзі, ми запросили листами.»

Щоправда, говорить Василь Толочко, були пропозиції продавати ці земельні ділянки, але депутати міської ради на чолі з Василем Мазуром вирішили надати їх людям безкоштовно. Аби ніхто не був ображеним, і провели відкрите жеребкування. Перд початком члени комісії упевнилися, чи усі, хто подавав заяви, згодні на участь у цьому незвичайному процесі. Адже отримати земельну ділянку це ще не все.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Ми встановили обмеження у положенні: дані земельні ділянки не можуть бути предметом торгівлі. Тобто їх не можна ні продавати, ні дарувати до повного завершення будівництва. Протягом року людям потрібно зробити документацію і до трьох років розпочати будівництво.»

Не кожен зможе за три роки побудувати будинок, говорять представники влади, але хоча б дещо зробити повинні. Якщо ділянка пустуватиме, її у власника заберуть. Отже, з 16-ти пільговиків, які першими мали отримати землю, лишилось тільки 6, які тепер мають ще одну адресу.

47 непільговиків із майже ста, отримали і свої земельні ділянки. Звичайно, каже Василь Толочко, будуть незадоволені. Адже ті, хто першими подали заяву могли не виграти у жеребкуванні. Все одно, вони лишаються у черзі, і наступного разу, можливо, і вони отримають свій “приз”. Коли буде така можливість, поки що невідомо, говорять у міській раді. Та перше жеребкування вдалося, підсумували по його завершенні.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0