Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба!

Time Додано: четвер, 04 січ. 2018, 18:00 ( 6 міс. назад )

До оселі визволителя міста, Почесного його жителя Миколи Калинського прийшли міський голова Василь Мазур та його заступник Валентина Адаменко, аби привітати 100-літнього ветерана із Днем визволення Бердичева, із Новим Роком та Різдвом Христовим.

Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба!

Микола Іванович – насьогодні єдиний, хто лишився із визволителів Бердичева. Йому, народженому на Покрову у багатодітній сім’ї, доля приготувала чимало усього. Фельдшером школи молодих командирів 3-ої повітряної бригади ішов на фронт у роки ІІ світової Микола Іванович. Був капітаном медичної служби, командиром санітарного взводу 117-ої гвардійської дивізії. Звільняв столицю, Житомирщину, Бердичівський район, а 5 січня 1944 року – наше славне місто Бердичів. Вже кілька років ветерану важко йти на мітинг, тому ідуть вітати фронтовика до його оселі, дякуючи за відвойоване місто та післявоєнну багатолітню працю у Бердичеві. У відповідь визволитель бажає своїм гостям і усім бердичівлянам жити довго, допомагати людям і не забувати, що головною рушійною силою завжди і у всьому є любов. Безмежна любов до Батьківщини і допомогла здолати ворога, каже ветеран.

По-господарству Миколі Івановичу допомагає соціальний працівник Ірина Поліщук. Як до доньки – таке до неї ставлення!

Нелегко сьогодні Миколі Івановичу – роки беруть своє. Але він бадьориться, і, хоч на долю не нарікає, бажає кращої своїм онукам-правнукам, не зичить того, що пережив, бачити іншим.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0