Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба!

Time Додано: четвер, 04 січ. 2018, 18:00 ( 2 міс. назад )

До оселі визволителя міста, Почесного його жителя Миколи Калинського прийшли міський голова Василь Мазур та його заступник Валентина Адаменко, аби привітати 100-літнього ветерана із Днем визволення Бердичева, із Новим Роком та Різдвом Христовим.

Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба! Визволитель Бердичева Микола Калинський побажав землякам мирного неба!

Микола Іванович – насьогодні єдиний, хто лишився із визволителів Бердичева. Йому, народженому на Покрову у багатодітній сім’ї, доля приготувала чимало усього. Фельдшером школи молодих командирів 3-ої повітряної бригади ішов на фронт у роки ІІ світової Микола Іванович. Був капітаном медичної служби, командиром санітарного взводу 117-ої гвардійської дивізії. Звільняв столицю, Житомирщину, Бердичівський район, а 5 січня 1944 року – наше славне місто Бердичів. Вже кілька років ветерану важко йти на мітинг, тому ідуть вітати фронтовика до його оселі, дякуючи за відвойоване місто та післявоєнну багатолітню працю у Бердичеві. У відповідь визволитель бажає своїм гостям і усім бердичівлянам жити довго, допомагати людям і не забувати, що головною рушійною силою завжди і у всьому є любов. Безмежна любов до Батьківщини і допомогла здолати ворога, каже ветеран.

По-господарству Миколі Івановичу допомагає соціальний працівник Ірина Поліщук. Як до доньки – таке до неї ставлення!

Нелегко сьогодні Миколі Івановичу – роки беруть своє. Але він бадьориться, і, хоч на долю не нарікає, бажає кращої своїм онукам-правнукам, не зичить того, що пережив, бачити іншим.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0