Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Випускники Бердичівських шкіл пройшли пробне тестування

Time Додано: вівторок, 04 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

В суботу у холі десятої школи — як у вулику. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання прийшли на пробне тестування із української мови та літератури. Цей предмет є обов'язковим. Одна репетиція випускникам має обійтися від 17 до 50 гривень, говорив директор Українського центру оцінювання якості освіти. Бердичівські одинадцятикласники заплатили за матеріали значно дешевше - 3 гривні. Умови пробного тестування максимально наближені до тих, які будуть у квітні. Учасники ніби-то не хвилюються.

Випускники Бердичівських шкіл пройшли пробне тестування

Марина Міцетіна, учасниця пробного тестування: “ Я не хвилююся — це ж пробне тестування”

Марк Боголюб, учасник пробного тестування: “Я бачив примірники, вони дуже важкі, там можна заплутатися. Але якщо старатися — все вийде. Я вважаю, краще складати вступні іспити. А такі тести вводити з 5 класу, щоб учні звикали до такої системи”.

На пункті тестування спочатку потрібно знайти своє прізвище у алфавітних списках. Там вказана аудиторія, де писатимуть тести. Допомагають учасникам інструктори. До 10.30 вони повинні розвести усіх учасників. Впускають у класи лише за паспортом, у квітні потрібно буде пред'явити і запрошення. Об 11 двері зачиняються.

Юлія Крук, журналіст: “На виконання завдань учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають 3 години. Відповіді вони звірять за допомогою спеціального ключа, а їхні творчі роботи перевірять вчителі”.

У квітні оцінювання відбуватиметься інакше.

Юрій Горянський, завідувач ІМЦ Бердичівського міського управління освіти і науки: “За перші предмети обіцяють до 30 травня надіслати сертифікати. Тоді запакують бланки відповідей у спеціальні контейнера і відправлять кур'єрською поштою у центр оцінювання якості освіти. Перевірять роботи за допомогою комп'ютера”.

Чимало учнів справилися із тестами і творчим завданням раніше. Їм дозволили покинути аудиторії.

Антон Яворський, учасник пробного тестування: “Мені знадобилося 2 години на виконання завдань. Не такі вони вже і складні, якщо маєш знання”.

Олена Рожевська: “Для деяких учасників ці тести виявилися важкими”.

В управлінні освіти пробним тестуванням задоволені. Оцінка — відмінно.

Юрій Горянський, завідувач ІМЦ Бердичівського міського управління освіти і науки: “ За дванадцятибальною шкалою ставлю одинадцять з плюсом. Чітко спрацювала адміністрація, інструктори. Підготовка чудова”.

Випускники вважають: проводити пробне тестування потрібно. Воно покаже, кому і що слід довивчити. Самотужки, або з допомогою репетитора.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0