Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Випускники 15-ї школи зустрілися через сорок років

Time Додано: вівторок, 15 лип. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Пройшло вже 40 років, як вони зустріли свій перший світанок дорослого життя. Колишні випускники двох десятих 15-ї школи з’їхалися звідусіль до Бердичева. Організатори свята довго розшукували своїх однокласників.

Випускники 15-ї школи зустрілися через сорок років

Володимир Савчук, випускник 1968 року школи № 15: «Наші випускники з’їхалися з усього колишнього Радянського Союзу: Санкт-Петербургу, Києва, Херсона, Миколаєва, Чернігова, Вінниці — з усього світу. Треба було знайти їх. Це забрало в мене багато часу. Протягом 40 років змінилося багато: телефони, адреси. Але я знайшов, зібрав, кого зміг».

Не всіх одразу пізнати. Здогадувалися, хто є хто, по очах і посмішках. Юнаки та дівчата 60-х змужніли і збагатилися життєвим досвідом. 40 років тому теперішній полковник у відставці Франц Ковалевський був найменшого зросту у 10-Б.

Франц Ковалевський, випускник 1968 року школи № 15: «Я мечтал стать военным, тут другого выбора не было. Поначалу год работал, потом поехал, поступил в училище. И прослужил 35 лет в войсках Вооруженных Сил сначала Советского Союза, а потом — Украины. Закончил службу в Симферополе, в Крыму, - в морской авиации».

Пройшла добра половина життя. За цей час випускники 15-ї зуміли багато чого досягти. Колишній міський голова Олексій Хилюк своїм найбільшим здобутком вважає родину.

Олексій Хилюк, випускник 1968 року школи № 15: «Мені вдалося щось. У мене двоє дітей. Я — батько. Я думаю, що в житті мені не вдавалося сидіти без справ. Завжди були проблеми, завжди їх намагався побороти, і до цього часу я так роблю. Тобто, я живу».

Бажання побачити одне одного та своїх вчителів привело випускників на подвір’я рідної школи. Для деяких здійснилися юнацькі мрії.

Світлана Овсяннікова, випускниця 1968 року школи № 15: «У школі я дуже любила математику, до речі, стала математиком завдяки своєму класному керівникові. На жаль, її сьогодні немає тут, вона живе у Сімферополі... Спортом любила займатися. Перший дорослий розряд із баскетболу в мене. Спорт — це моє перше хобі, після математики. Він формував характер, силу волі. Так склалося, що в сім’ї нас було троє, ми росли без батька. Спорт допоміг мені стати людиною. Завдяки спорту я досягла всього в житті сама».

Це була зустріч радісна і хвилююча. Випускники гортали старенькі фотоальбоми і згадували цікаві шкільні історії.

Юлій Щирський, випускник 1968 року школи № 15: «Было однажды солнечное затмение, у нас был урок физкультуры. Мы, пацаны, взяли и всем классом смылись в Скраглевку. Бросили уроки и ушли. За это нас всех подстригли наголо. У нас был директором Иван Остапович, хороший директор, за малейшую провинность стриг всех мальчиков: давал 10 копеек и отправлял в парикмахерскую. И когда кто-то заходил в класс, смотрел: кто лысый, тот - нарушитель трудовой и общественной дисциплины. Вот такие у нас истории были!»

Колишні школярі розшукали свої класні кімнати, щоб через сорок років знову сісти за парти. З тим самим галасом, як у юнацькому віці.

Майя Мельничук, колишній вчитель фізики: «Сьогодні ви всі такі гарні, такі молоді, ніби й не було 40 років!»

На своєрідній класній годині випускники звітували про своє життя, дякували вчителям улюбленої 15-ї і фотографувалися. Через 5 років вони пообіцяли знову зустрітися такого ж липневого вечора.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0