Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вогнем та залізом» - документальний фільм про бойовий шлях 26-ої артбригади
Chatbox Роман Федорович
CENSOREDы! а кто вас, уёбков, з ...
Time 15:52 - 08-09-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Випускні урочистості у Бердичеві: літай, як на крилах й шалено щасливим!

Time Додано: субота, 01 черв. 2019, 18:24 ( 4 міс. назад )

«Що за капризи – ти ж не дитина!»… «Ти – дорослий, і маєш поводити себе відповідно!»… Ну що, шановні вчителі з батьками, дочекалися? Цей день настав, і, скоріш за все, ви неодмінно з теплом згадуватимете капризи, пустощі й забаганки своїх чад. Але відтепер вони вже точно в іншому, аніж ще вчора, вимірі: попереду – життя, в якому за себе відповідальний, у першу чергу, ти сам, життя, що вже підготувало для тебе твої особисті «граблі», особисту «успішну» скарбничку для досягнень і здобутків, життя, кольори, світло й тіні якого залежать лише від тебе. У доросле завтра проводжали випускників шкіл Бердичева у міському Палаці культури.

Випускні урочистості у Бердичеві: літай, як на крилах й шалено щасливим!

Не пустоцвіт віддає Україні та світу Бердичів-2019 – місто зуміло зростити сильну своєю красою й духом молодь. Свою «дитячу» частину життя вона зуміла витратити з толком: відпочинок чергувався з навчанням, канікули – з олімпіадами, конференціями, колоквіумами, конкурсами й фестивалями. Юні бердичівляни ставали володарями Гран-Прі та перших місць, абсолютними чемпіонами, президентськими стипендіатами, лауреатами, дипломантами тощо. Від них не могли сховатися ані біологія з астрономією, ані англійська з математикою, ані космос, ані все, що на Землі.

Не існує, мабуть, у світі народу більш благодушного, аніж народ зі стрічками «Випускник»: сьогодні їм радісно й добре на душі настільки, що готові, здається, розцілувати кожного. Виявляється, вчителі можуть бути не те що хорошими – просто класними! І це не тому, що класні керівники.

Чого лишень не бажають випускникам у день прощання зі школами… У Бердичеві, з-поміж іншого, зичили вірити у гарне завтра, сміливо робити до нього перші кроки, почувати себе вільними й цільними, бути відповідальними і небайдужими. А що самі головні герої? Замальовки та ескізи мрій у них вже готові, стверджують, лишається вибудувати гідне життя.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0