Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Бердичівський диванчик» на Центральній площі: аби відпочивати  й рішення правильні приймати
Chatbox Петр
Можливо ці кошти які витрачені ...
Time 23:07 - 25-06-2017
Олександра Гайдар здобула І місце у змаганні «Наша річка-2017»
Chatbox Рыбалка в Бердичев...
Рыбалка в Бердичеве
Time 22:38 - 25-06-2017
«Бердичівський диванчик» на Центральній площі: аби відпочивати  й рішення правильні приймати
Chatbox Я
Не площа, а чорт зна що!!! Безл ...
Time 20:56 - 25-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox Настя
Уважаемые ездили по сыроватку п ...
Time 14:09 - 25-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox 1917
а почему на сыворотку денег нет ...
Time 09:24 - 25-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виконком міської ради не погоджується з поданням прокуратури міста Бердичева

Time Додано: вівторок, 30 жовт. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

У виконавчому комітеті міської ради не погоджуються з висновками прокуратури Бердичева стосовно оренди землі і комунальної власності парку культури і відпочинку. Про це заявив заступник міського голови Сергій Онофрійчук на прес-конференції. За поданням прокуратури, плата за оренду землі парку здійснювалася на основі розрахунків 2002 року. Оскільки даний договір мали переукласти по закінченню 2006-го, відповідно повинна була зрости й орендна плата. Це подання прокуратури Бердичева щодо перевірки законності рішення виконкому міської ради про продовження договору оренди комунального майна ТОВ "Парк культури і відпочинку", підкреслив Сергій Онофрійчук, підлягає відхиленню. По закінченню терміну дії договору оренди майна 1 квітня 2007 року, каже він, керівнику товариства був направлений лист про його подовження. Також Сергій Онофрійчук повідомив про поетапні дії відповідальних служб міськвиконкому по поновленню договору оренди землі та продовженню договору оренди майна ТОВ "Парк культури і відпочинку".

Виконком міської ради не погоджується з поданням прокуратури міста Бердичева

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "05. 06. 07 на сесії міської ради прийнято рішення за № 219 "Про оренду землі та концепцію розвитку парку культури і відпочинку", яким надано право на поновлення дії договору оренди землі терміном на 5 років, затверджено в цілому концепцію розвитку парку культури і відпочинку та зобов’язано міськвиконком в умовах договору оренди землі передбачити конкретний графік виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ "Парк культури і відпочинку". Відповідальними службами міськвиконкому було розпочато розробку графіку інвестиційних зобов’язань для поновлення договору оренди землі, який припинено одночасно з припиненням договору оренди майна. Таке рішення стало підставою для розгляду виконавчим комітетом питання про продовження дії договору оренди майна з ТОВ "Парк культури і відпочинку". Про це ним було прийнято відповідне рішення від

19. 07. 07 за № 445, згідно з яким управлінням комунальним майном від 20. 07. 07 продовжено зазначений договір".

На розгляд постійних комісій міської ради був винесений графік виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ "Парк культури і відпочинку".

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "04. 10. 07 за № 266 прийнято рішення міськради "Про затвердження графіку виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ "Парк культури і відпочинку", яке стало підставою для поновлення відповідного договору оренди землі згідно з рішенням міської ради від 17. 08. 06 за № 54 "Про встановлення розмірів відсоткових ставок від нормативної грошової оцінки для визначення річної орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності", оскільки даний графік є його істотною умовою і у випадку невиконання орендарем є суттєвою підставою для орендодавця на припинення дії цього договору".

Згідно з чинним законодавством, державну політику у сфері оренди майна, що перебуває в комунальній власності, здійснюють органи місцевого самоврядування, наголосив Сергій Онофрійчук

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: "Органи місцевого самоврядування можуть прийняти рішення стосовно перегляду орендних ставок для комунального майна. Але, саме з метою врегулювання питання оренди комунального майна територіальної громади міста і збільшення надходжень до бюджету, виходячи із змін, що відбулися у законодавстві України, враховуючи цінову ситуацію на ринку нерухомості та рекомендації постійних комісій міської ради, згідно із Законом України "Про оренду державного та комунального майна", відповідно до статей 26, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міської ради від 10. 07. 07 за № 239 затверджено нові орендні ставки за використання майна комунальної власності територіальної громади міста Бердичева".

Сергій Онофрійчук говорить, що процес підготовки до прийняття нових орендних ставок розпочато ще у 2006 році. Орендна плата за комунальне майно, орендоване ТОВ "Парк культури і відпочинку", підлягає перегляду з 1 серпня після надання орендарем незалежної оцінки нерухомого майна, яка має бути виготовленою протягом 2007 року.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: