Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виконання плану будівництва житла для військових у Бердичеві перевірила заступник міністра оборони України

Time Додано: середа, 21 трав. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Виконання у Бердичеві плану будівництва житла для військовослужбовців перевірила заступник міністра оборони України. Окрім цього, візит до міста Надії Дєєвої мав на меті підтвердити — співпраця між оборонним відомством та органами місцевого самоврядування набуває іншого, якісно нового, розвитку. Міська влада покладала чимало сподівань на приїзд столичного високопосадовця. Не так давно Василь Мазур спілкувався із міністром оборони України Юрієм Єхануровим. Під час зустрічі, говорить міський голова, обговорювалася низка питань, що стосуються бердичівських військових.

Виконання плану будівництва житла для військових у Бердичеві перевірила заступник міністра оборони України

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Завершення і перспектива будівництва у Бердичеві житлових будинків... Було поставлено завдання до 2009 року зняти проблему забезпечення житлом військовослужбовців. Ми вже виділили три земельних ділянки під будівництво. В разі отримання коштів від Міністерства оборони, будемо вирішувати питання про виділення наступних земельних ділянок. Також порушено питання про передачу військового містечка № 3 на баланс міста. Ми знайшли порозуміння і підтримку у міністерстві. Сподіваємося ці проблеми будуть вирішені.”

Заступник міністра позитивно оцінила прагнення керівництва міста якомога скоріше вирішити проблеми, що турбують людей у військовій формі.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Мені надзвичайно приємно перебувати у Бердичеві, тому що тут, мабуть, один із не багатьох міських голів ..., який розуміє: переведення у бюрократичну процедуру передачі житла на баланс місцевих органів самоврядування, виділення земельних ділянок, зміна їхнього призначення ... - це, з одного боку, вирішується миттєво. З іншого ж боку, ваш мер, мабуть, єдиний, хто не займається передачею житла, що призначене для військових, на інші цілі.”

Оглянувши багатоповерхівку, що будується на вул. бр.Міхеєвих, 2А, Надія Дєєва виказала ряд зауважень щодо стану кімнат у квартирах та благоустрою прилеглої території. Нині здачі його в експлуатацію у встановлений термін нічого не заважає, впевнена заступник міністра.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Були чинники, які негативно впливали на будівництво цього будинку. Вони були пов’язані із окремими процедурами, що стримували фінансування будівництва. Із цього штопору ми вийшли. Багато існує ускладнень і штучно створених процедур. Але фінансування відкрито, і сьогодні будівництво нічим не стримується.”

Порозуміння Міністерства оборони України із Бердичівською міською владою щодо передачі земельної ділянки та майна військового містечка на Елінгу на баланс міста, також, начебто, досягнуто.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Є цілий ряд питань, що ще у минулому році поставлені міською владою стосовно неповного фінансування міністерством витрат, пов’язаних із передачею житлового фонду на баланс органів місцевого самоврядування. Я думаю, що нам вдасться вирішити їх найближчим часом.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0