Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виконання плану будівництва житла для військових у Бердичеві перевірила заступник міністра оборони України

Time Додано: середа, 21 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Виконання у Бердичеві плану будівництва житла для військовослужбовців перевірила заступник міністра оборони України. Окрім цього, візит до міста Надії Дєєвої мав на меті підтвердити — співпраця між оборонним відомством та органами місцевого самоврядування набуває іншого, якісно нового, розвитку. Міська влада покладала чимало сподівань на приїзд столичного високопосадовця. Не так давно Василь Мазур спілкувався із міністром оборони України Юрієм Єхануровим. Під час зустрічі, говорить міський голова, обговорювалася низка питань, що стосуються бердичівських військових.

Виконання плану будівництва житла для військових у Бердичеві перевірила заступник міністра оборони України

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Завершення і перспектива будівництва у Бердичеві житлових будинків... Було поставлено завдання до 2009 року зняти проблему забезпечення житлом військовослужбовців. Ми вже виділили три земельних ділянки під будівництво. В разі отримання коштів від Міністерства оборони, будемо вирішувати питання про виділення наступних земельних ділянок. Також порушено питання про передачу військового містечка № 3 на баланс міста. Ми знайшли порозуміння і підтримку у міністерстві. Сподіваємося ці проблеми будуть вирішені.”

Заступник міністра позитивно оцінила прагнення керівництва міста якомога скоріше вирішити проблеми, що турбують людей у військовій формі.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Мені надзвичайно приємно перебувати у Бердичеві, тому що тут, мабуть, один із не багатьох міських голів ..., який розуміє: переведення у бюрократичну процедуру передачі житла на баланс місцевих органів самоврядування, виділення земельних ділянок, зміна їхнього призначення ... - це, з одного боку, вирішується миттєво. З іншого ж боку, ваш мер, мабуть, єдиний, хто не займається передачею житла, що призначене для військових, на інші цілі.”

Оглянувши багатоповерхівку, що будується на вул. бр.Міхеєвих, 2А, Надія Дєєва виказала ряд зауважень щодо стану кімнат у квартирах та благоустрою прилеглої території. Нині здачі його в експлуатацію у встановлений термін нічого не заважає, впевнена заступник міністра.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Були чинники, які негативно впливали на будівництво цього будинку. Вони були пов’язані із окремими процедурами, що стримували фінансування будівництва. Із цього штопору ми вийшли. Багато існує ускладнень і штучно створених процедур. Але фінансування відкрито, і сьогодні будівництво нічим не стримується.”

Порозуміння Міністерства оборони України із Бердичівською міською владою щодо передачі земельної ділянки та майна військового містечка на Елінгу на баланс міста, також, начебто, досягнуто.

Надія Дєєва заступник міністра оборони України: “Є цілий ряд питань, що ще у минулому році поставлені міською владою стосовно неповного фінансування міністерством витрат, пов’язаних із передачею житлового фонду на баланс органів місцевого самоврядування. Я думаю, що нам вдасться вирішити їх найближчим часом.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0