Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві

Time Додано: середа, 01 лист. 2017, 17:21 ( 4 міс. назад )

Чи виконують і наскільки місцеві перевізники рішення виконкому від 15 травня, з’ясовували днями у Бердичеві. На спеціально скликаному розширеному засіданні виконавчого комітету нагадали: власників маршруток зобов’язали забезпечити належний санітарно-технічний стан транспортних засобів, дотримання графіків руху та контроль за культурою поведінки водіїв. За червень-жовтень було здійснено 8 обстежень, інформував заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Перевірили усіх без виключення перевізників – за участі фахівців, активістів, представників ЗМІ.

Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві

З перевізниками проводили розширені наради, продовжив посадовець, їх слухали на профільній депутатській комісії та на сесії. Щодо перевірок, то перевіряли переважно на кінцевих зупинках, а також перед виїздом на місцях проведення техоглядів.

Стосовно встановлення в автобусах GPS-трекерів, то ними на сьогодні обладнаний майже увесь транспорт, запевнив Сергій Онофрійчук, невеличка частина – на стадії облаштування.

То як бути з пільговими перевезеннями, поцікавилися присутні депутати. Зрозуміло, мовляв, що держава повністю скинула компенсацію на місця (а це – величезні кошти), та все ж таки…

Якщо перевізники не будуть проти, у нього є пропозиція стосовно найбільш проблематичних у Бердичеві маршрутів – 4 та 4А, звернувся до присутніх міський голова Василь Мазур.

Так само на виконкомі виникла й інша пропозиція: залучити до розробки транспортної мережі і графіків руху фахівців із Житомира та провести конкурс на перевезення вже після затвердження і мережі, і графіків.

Все це добре, але безпосередньо питання зниження тарифів будуть на цьому засіданні розглядати чи ні, пролунало у залі?

На запрошення активістів у соцмережах відвідати доленосне, на думку багатьох із них, засідання пересічні мешканці Бердичева відреагували практично повним ігноруванням, хіба що одну містянку цікавило, чи можна розвантажити у «час пік» 10-ку. Питання довелося взяти на себе журналістам, кільком депутатам, директорам шкіл та громадській активістці Тетяні Примак. Нарікали на поведінку деяких водіїв, невиконання графіків руху, стан окремих маршруток. Пані Тетяна, зокрема, виказала претензії й пропозиції по маршруту № 12 та запропонувала 4.50 грн за проїзд – так, аби «ні вашим, ні нашим».

На цьому засіданні ніхто нікого у слові не обмежує, нагадав Василь Мазур, для того, власне, і зібралися, аби обговорити кожен маршрут, кожного перевізника, заслухати кожного бажаючого. Місто нині у такі ситуації, продовжив міський голова, коли треба шукати «золоту середину»: і транспортну мережу зберегти, і відповідальність та якість від перевізників забезпечити. Як би там не було, резюмував Василь Мазур, а ті вже точно мали б зрозуміти, що працюють у нових умовах.

Ну а щодо бажаючих грюкнути кулаком по столу (приблизно так само, як у Фейсбуці порожніми словесами), мовляв, «Даєш зниження тарифів!», то цю кричущу тишу, як кажуть, краще один раз побачити…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0