Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві

Time Додано: середа, 01 лист. 2017, 17:21 ( 8 міс. назад )

Чи виконують і наскільки місцеві перевізники рішення виконкому від 15 травня, з’ясовували днями у Бердичеві. На спеціально скликаному розширеному засіданні виконавчого комітету нагадали: власників маршруток зобов’язали забезпечити належний санітарно-технічний стан транспортних засобів, дотримання графіків руху та контроль за культурою поведінки водіїв. За червень-жовтень було здійснено 8 обстежень, інформував заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Перевірили усіх без виключення перевізників – за участі фахівців, активістів, представників ЗМІ.

Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві Виконання перевізниками своїх зобов’язань «розширено» розглянули у Бердичеві

З перевізниками проводили розширені наради, продовжив посадовець, їх слухали на профільній депутатській комісії та на сесії. Щодо перевірок, то перевіряли переважно на кінцевих зупинках, а також перед виїздом на місцях проведення техоглядів.

Стосовно встановлення в автобусах GPS-трекерів, то ними на сьогодні обладнаний майже увесь транспорт, запевнив Сергій Онофрійчук, невеличка частина – на стадії облаштування.

То як бути з пільговими перевезеннями, поцікавилися присутні депутати. Зрозуміло, мовляв, що держава повністю скинула компенсацію на місця (а це – величезні кошти), та все ж таки…

Якщо перевізники не будуть проти, у нього є пропозиція стосовно найбільш проблематичних у Бердичеві маршрутів – 4 та 4А, звернувся до присутніх міський голова Василь Мазур.

Так само на виконкомі виникла й інша пропозиція: залучити до розробки транспортної мережі і графіків руху фахівців із Житомира та провести конкурс на перевезення вже після затвердження і мережі, і графіків.

Все це добре, але безпосередньо питання зниження тарифів будуть на цьому засіданні розглядати чи ні, пролунало у залі?

На запрошення активістів у соцмережах відвідати доленосне, на думку багатьох із них, засідання пересічні мешканці Бердичева відреагували практично повним ігноруванням, хіба що одну містянку цікавило, чи можна розвантажити у «час пік» 10-ку. Питання довелося взяти на себе журналістам, кільком депутатам, директорам шкіл та громадській активістці Тетяні Примак. Нарікали на поведінку деяких водіїв, невиконання графіків руху, стан окремих маршруток. Пані Тетяна, зокрема, виказала претензії й пропозиції по маршруту № 12 та запропонувала 4.50 грн за проїзд – так, аби «ні вашим, ні нашим».

На цьому засіданні ніхто нікого у слові не обмежує, нагадав Василь Мазур, для того, власне, і зібралися, аби обговорити кожен маршрут, кожного перевізника, заслухати кожного бажаючого. Місто нині у такі ситуації, продовжив міський голова, коли треба шукати «золоту середину»: і транспортну мережу зберегти, і відповідальність та якість від перевізників забезпечити. Як би там не було, резюмував Василь Мазур, а ті вже точно мали б зрозуміти, що працюють у нових умовах.

Ну а щодо бажаючих грюкнути кулаком по столу (приблизно так само, як у Фейсбуці порожніми словесами), мовляв, «Даєш зниження тарифів!», то цю кричущу тишу, як кажуть, краще один раз побачити…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0