Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери

Time Додано: п'ятниця, 11 трав. 2018, 16:56 ( 12 дн. назад )

Із пристойною кількістю трофеїв повернулися з м. Вишневого, що на Київщині, бердичівські пауерліфтери. Микола Самонов, Ярослав Грищук, Артем Іщук та Богдан Богатирчук вирішили кинути виклик самим богам і взяли участь у змаганнях Titan Challenge Powerlifting, що проводила Федерація Raw 100%. На них важковики мали можливість виступити у становій тязі, жимі лежачи та у підйомі штанги на біцепс.

Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери Виклик титанам сміливо кинули бердичівські пауерліфтери

У двох останніх видах заявився наш Микола Самонов. Їхня тренувальна база у Бердичеві дозволяє підготуватися ретельно та якісно, каже пауерліфтер-ветеран, тож щодо жиму то усі три підходи на змаганнях виявилися результативними. До Бердичева Микола привіз дві медалі за І місце та одну – за ІІ-ге.

У підйомі штанги на біцепс (цей вид у пауерліфтингу стає все більш популярним) досвідчений спортсмен спробував себе вперше. На минулих виступах, каже, бачив підйоми у виконанні силачів віком 40+, і вже тоді вирішив для себе: наступного разу заявлятимуся.

Першим публічним виступом ознаменувався Titan Challenge для учня Миколи Самонова Ярослава Грищука. Спочатку, каже сам спортсмен, він добряче нервував, але зміг зловити «потрібну колію» і видав 95 кг у жимі лежачи та підняв 45 кг на біцепс. У віковій й ваговій категорії Ярослава обидві ваги принесли юнакові два І-х місця.

Станову тягу та жим лежачи обрав для виступу у Вишневому третій із бердичівлян Артем Іщук. За першої спроби потягнув 160 кг, далі замовив 180 кг і теж подолав їх. Спробував, було, підкорити 200 кг, та вага юнакові не далася, втім, Артемові 180 зробили його срібним призером Titan Challenge. «Срібним» виявився виступ нашого земляка і у жимі лежачи: у цьому виді за Артемом Іщуком зарахували 135 кг.

Щодо останнього, четвертого, учасника богатирського квартету, то ним був Богдан Богатирчук. На змаганнях він обрав свій улюблений підйом штанги на біцепс. Підняти Богданові вдалося 77 кг, і цей результат приніс йому почесну бронзу Titan Challenge Powerlifting.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0