Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці тренера Леоніда Копитка традиційно відзначили його день народження товариською футбольною зустріччю

Time Додано: неділя, 01 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ось вже кілька років в останні дні січня до Бердичева з’їжджаються кілька десятків дорослих чоловіків з різних міст та країн, різної долі та статусу. Їдуть, щоб згадати юність, поспілкуватися та поздоровити із днем народження свого тренера Леоніда Копитка. На футбольному майданчику 40-ка, 50-ти, 60-річні дядечки перетворюються на захоплених футболом вихованців дитячо-юнацької спортивної школи. Під час цієї по-справжньому товариської зустрічі гравці та вболівальники не надто слідкують за рахунком, команди не мають назв і відрізняються лише кольором футболок, протягом усього матчу футболісти по-доброму втішаються одне над одним. Що є дійсно очевидним, то це клас: вихованці Леоніда Копитка «розумно» поводяться із м’ячем. Майже усі вони у різні часи виступали за команди майстрів. Захищали кольори житомирського «Полісся», хмельницького «Поділля», криворізького «Кривбасу», кіровоградської «Зірки», сімферопольської «Таврії», львівського «СКА» та багатьох інших відомих клубів.

Вихованці тренера Леоніда Копитка традиційно відзначили його день народження товариською футбольною зустріччю

Віктор Боровков, вихованець Л. Копитка (м. Київ): «Футболом ми займалися так віддано, що наша команда 56-го р.н. здобувала високі місця на першості України, виходячи у півфінали і фінали. Це запам’яталося на все життя і дуже допомогло мені у подальшому житті. Ми вдячні Леоніду Степановичу за те, що він, насамперед, виховав нас гідними людьми, прививаючи силу волі та мужність.»

Віктор Токовий, вихованець Л. Копитка (м. Львів): «Можливо, не всі з нас стали видатними спортсменами, хоча і таких є багато. Але усі ми зустрічаємося і радіємо з того, що Леонід Степанович живий-здоровий, що ми можемо поспілкуватися, зіграти у футбол. Надіємося, що побачимо одне одного і наступного року. Копитку виповниться 70, а це вже — справжній ювілей»

Протягом майже усієї зустрічі біло-блакитні намагалися «дати жару» червоно-жовтим. Не дивлячись на гідний опір, останнім весь час доводилося наздоганяти суперника. Зібравшись із силами, «червоні» довели рахунок до нічиєї. Основний час гри завершився заслуженим 4:4. Перемога біло-блакитних у серії пенальті принесла радість усім присутнім: і вболівальникам, і гравцям, і, звісно, їхньому тренеру.

Георгій Григорян, вихованець Л. Копитка (м. Москва): «Мы хотим видеть хорошее настроение у нашого тренера. А оно зависит от того, насколько хорошо будет поставлено дело с развитием футбола в городе. Хочется знать, насколько мы можем в этом помочь, насколько может помочь городская власть или ещё кто-то для появления в городе крытых площадок, которые всегда существовали в Бердичеве и на которых проводились турниры на призы Копытка. Юные футболисты должны быть при деле, должны быть в форме. В общем, чтобы радовался наш тренер. Ну у мы вместе с ним.»

Такі зустрічі й надалі будуть традиційними, переконані усі учасники товариського матчу. Бути і турніру на призи Леоніда Копитка. Організатори планують провести його у серпні і у статусі «міжнародного». Леонід Степанович, який вивів у світ десятки талановитих футболістів, на це заслуговує.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Надзвичайно приємно, що до Леоніда Степановича у день його народження приїхали його вихованці. Приїхали не тільки з різних областей України, а й із зарубіжжя. Це свідчить про велику повагу до цієї людини, яка багато зробила для розвитку футболу у місті. Головне те, що Копитко виховав дуже багато гарних і порядних людей, яуі із надзвичайною приємністю відгукуються про свого вихователя.»

Леонід Копитко, тренер-викладач ДЮСШ м. Бердичева: «Я дуже задоволений від того, що навколо мене є такі люди... Дуже приємно, що ці, колись маленькі, хлопчаки грали згодом у багатьох командах майстрів. Наше місто кличе їхні серця. Вони й досі мене запевняють, що в майбутньому приїжджатимуть до Бердичева. Вони зажди пам’ятатимуть про те, що є вихованцями нашої спортивної школи, нашого міста.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0