Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці Ігоря Лонського привезли до Бердичева нові перемоги

Time Додано: п'ятниця, 30 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Юні бердичівські легкоатлети нещодавно повернулися з відкритого Чемпіонату Вінницької області та привезли із собою багаж медалей. Олескандр Баранніков займається спортом з 8-ми років. Зараз хлопцеві 13, і в його арсеналі уже є чимало нагород. У Вінниці він змагався одразу в чотирьох видах легкої атлетики: у бігу на 60 м. з бар’єрами, стрибках у висоту, у довжину та у потрійних стрибках. В усіх взяв перші місця. Своїм кумиром у спорті вважає бердичівлянина, чемпіона світу Юрія Кримаренка. З ним особисто Сашко не знайомий, але сподівається, що це знайомство колись та відбудеться.

Вихованці Ігоря Лонського привезли до Бердичева нові перемоги

Звання призерів на свій рахунок записали не лише хлопці. Євгенія Ординська на чемпіонаті у Вінниці стала володаркою срібної медалі зі стрибків у висоту.

Євгенія Ординська, срібна призерка Відкритого чемпіонату Вінницької обл. з легкої атлетики: «Дівчинка, яка посіла І місце, з Козятину. Мені не вистачило всього лише однієї спроби, аби її перемогти. Мабуть, я ще не дуже добре підготовлена.»

Денис Козир також приїхав не з однією нагородою. Він узяв срібло у бігові з бар’єрами та стрибках у довжину. Хоч діти і змагаються у різних видах легкої атлетики, у кожного з них є свої вподобання.

Денис Козир, срібний призер Відкритого чемпіонату Вінницької обл. з легкої атлетики: «Мені більше подобається біг із бар’єрами, там я комфортніше себе почуваю. Думаю і надалі займатися легкою атлетикою і продовжити свою кар’єру у спорті.»

Сашко, Євгенія та Денис — одні із перших вихованців Ігоря Лонського. Тренер розуміє, що це лише юнацький спорт, але у його підопічних є доволі великий потенціал, саме тому він і дає можливість розвивати їхні здібності у різних видах легкої атлетики.

Ігор Лонський, тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Мы учимся всему; выступаем во многих видах легкой атлетики, помимо этого, выступаем и в плаванье, и в настольном теннисе, и в акробатике, и в баскетболе. Многие дети, которые оставили прыжки, хорошо выступают в других видах спорта. Поэтому мы даем разные направления, чтобы в дальнейшем дети легко переключались. »

Звичайно, каже Ігор Лонський, без сторонньої допомоги вони не здобули б стільки перемог. У тому, що діти посідають призові місця, заслуга не лише його.

Ігор Лонський, тренер-викладач Бердичівської ДЮСШ: «Если бы не отношение людей, а в частности: командира бригады, где мы тренируемся, начальника физической подготовки и спорта, и не помощь наших городских властей, мы бы эти результаты не показали. А так мы имеем возможность ездить на соревнования в другие города, и наши показатели растут.»

У четвер та п’ятницю вихованці Ігоря Лонського змагаються у Житомирі за звання кращих юних легкоатлетів області. І спортсмени, і їхній тренер переконані: без медалей вони звідти не повернуться.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0