Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Команда з трьох вівчарок – вихованців Бердичівських дресирувальників посіла третє місце на відкритому обласному турнірі-багатоборству з послухання «Чорномор’я 2008», який пройшов в Одесі. 26 собак найрізномантніших порід з усіх регіонів України змагалися у трьох видах дресирувальних дисциплін.

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Перша – ОБІДЕНС (Obedience) – найпростіша ступінь системи підготовки собак усіх порід. Основним завданням тут було показати високу ступінь керованості тварин.

Другий курс дресирування «Собака у місті» створений для того, щоб вирішити питання соціалізації та адаптації тварин. Перевіряються вироблені у них норми поведінки, що їх диктує оточення, наприклад, як собака поводиться серед незнайомих людей, як реагує на постріл.

У дисципліні - «Собака – компаньон» тварина і людина працюють як одна команда. Головна умова – пес повинен бути вихований безпосередньо хазяїном.

Тренер-кінолог Юрій Пухальський розповідає, що підготовка тварин саме для таких видів змагань значно відрізняється від дресирувань для захисту чи караульної служби. Головне – побороти у собаці агресію. У випадку його вихованця – Тагіра це було досить складно. Пес декілька років охороняв виправну колонію. Юрій Пухальський, тренер-кінолог: "За два с половиною місяці в собаці порібно було погасити агресію до навколишньогшо світу і зробити з неї спортсмена. При цьому я хотів, щоб у нього залишилися якісь охоронні якості. Головна задача у спортивному дресируванні – добитися, щоб собака була лояльною до оточуючих. У службовому сам процес проходить набагато жосткіше".

При виборі собаки досвідчені кінологи радять звернути увагу на його породу . Одні будуть незамінними охоронцями, а інші – поладнають з вашими дітьми і стануть другом родини. Тому, в першу чергу, потрібно визначитися для яких цілей потрібна тварина

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0