Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Команда з трьох вівчарок – вихованців Бердичівських дресирувальників посіла третє місце на відкритому обласному турнірі-багатоборству з послухання «Чорномор’я 2008», який пройшов в Одесі. 26 собак найрізномантніших порід з усіх регіонів України змагалися у трьох видах дресирувальних дисциплін.

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Перша – ОБІДЕНС (Obedience) – найпростіша ступінь системи підготовки собак усіх порід. Основним завданням тут було показати високу ступінь керованості тварин.

Другий курс дресирування «Собака у місті» створений для того, щоб вирішити питання соціалізації та адаптації тварин. Перевіряються вироблені у них норми поведінки, що їх диктує оточення, наприклад, як собака поводиться серед незнайомих людей, як реагує на постріл.

У дисципліні - «Собака – компаньон» тварина і людина працюють як одна команда. Головна умова – пес повинен бути вихований безпосередньо хазяїном.

Тренер-кінолог Юрій Пухальський розповідає, що підготовка тварин саме для таких видів змагань значно відрізняється від дресирувань для захисту чи караульної служби. Головне – побороти у собаці агресію. У випадку його вихованця – Тагіра це було досить складно. Пес декілька років охороняв виправну колонію. Юрій Пухальський, тренер-кінолог: "За два с половиною місяці в собаці порібно було погасити агресію до навколишньогшо світу і зробити з неї спортсмена. При цьому я хотів, щоб у нього залишилися якісь охоронні якості. Головна задача у спортивному дресируванні – добитися, щоб собака була лояльною до оточуючих. У службовому сам процес проходить набагато жосткіше".

При виборі собаки досвідчені кінологи радять звернути увагу на його породу . Одні будуть незамінними охоронцями, а інші – поладнають з вашими дітьми і стануть другом родини. Тому, в першу чергу, потрібно визначитися для яких цілей потрібна тварина

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0