Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Time Додано: п'ятниця, 14 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Команда з трьох вівчарок – вихованців Бердичівських дресирувальників посіла третє місце на відкритому обласному турнірі-багатоборству з послухання «Чорномор’я 2008», який пройшов в Одесі. 26 собак найрізномантніших порід з усіх регіонів України змагалися у трьох видах дресирувальних дисциплін.

Вихованці бердичівських кінологів посіли призові місця на всеукраінському конкурсі «Чорномор’я 2008»

Перша – ОБІДЕНС (Obedience) – найпростіша ступінь системи підготовки собак усіх порід. Основним завданням тут було показати високу ступінь керованості тварин.

Другий курс дресирування «Собака у місті» створений для того, щоб вирішити питання соціалізації та адаптації тварин. Перевіряються вироблені у них норми поведінки, що їх диктує оточення, наприклад, як собака поводиться серед незнайомих людей, як реагує на постріл.

У дисципліні - «Собака – компаньон» тварина і людина працюють як одна команда. Головна умова – пес повинен бути вихований безпосередньо хазяїном.

Тренер-кінолог Юрій Пухальський розповідає, що підготовка тварин саме для таких видів змагань значно відрізняється від дресирувань для захисту чи караульної служби. Головне – побороти у собаці агресію. У випадку його вихованця – Тагіра це було досить складно. Пес декілька років охороняв виправну колонію. Юрій Пухальський, тренер-кінолог: "За два с половиною місяці в собаці порібно було погасити агресію до навколишньогшо світу і зробити з неї спортсмена. При цьому я хотів, щоб у нього залишилися якісь охоронні якості. Головна задача у спортивному дресируванні – добитися, щоб собака була лояльною до оточуючих. У службовому сам процес проходить набагато жосткіше".

При виборі собаки досвідчені кінологи радять звернути увагу на його породу . Одні будуть незамінними охоронцями, а інші – поладнають з вашими дітьми і стануть другом родини. Тому, в першу чергу, потрібно визначитися для яких цілей потрібна тварина

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0