Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вихованці Бердичівської школи-інтернату отримали святкові подарунки до Дня Св. Миколая

Time Додано: четвер, 20 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Святковим концертом зустрічали вихованці бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату численних гостей, які завітали до закладу, щоб привітати дітей із Днем Св.Миколая. Перетворившись на ангелят та зірочок, дівчатка та хлопчики вчили своїх друзів бути добре вихованими, не бешкетувати і не піддаватися спокусливим вмовлянням чортеняти. Щедрість і доброта дитячих душ та їхні чуйні серця - ось найкраща подяка святому.

Вихованці Бердичівської школи-інтернату отримали святкові подарунки до Дня Св. Миколая

По завершені концерту дорослі віддячили дітям “миколайчиками”. Гість із Житомира, заступник голови обласної ради Микола Олещенко, подарував вихованцям школи-інтернату солодощі, помічник народного депутата України Миколи Рудченка - телевізор. Чимало смачних подарунків отримали діти і від чуднівців - очільників району, податкової адміністрації та директора і учнів однієї із чуднівських шкіл. Як завжди не з пустими руками завітали до закладу міський голова Василь Мазур та головні міліціонери міста: із рук правоохоронців діти отримали новенькі магнітоли.

Микола Олещенко заступник голови Житомирської обласної ради: “В День Св. Миколая кожна людина відчуває подвійну турботу. Перш за все, всі ми є батьками, наприклад, я - вже дідусь. Приїжджаючи у цей навчальний заклад,... турбота і переживання зростають утричі, тому що діти, які тут навчаються, позбавлені батьківського піклування. Ми - депутати обласної ради - знаємо і переймаємося питанням виховання саме таких дітей. У обласній раді, є, звичайно, відповідні програми підтримки, направляються кошти... І саме головне, подібна турбота існує і в державі.”

На цьому святі, сказав у своєму виступі Бердичівський міський голова, усі дорослі у залі отримали потужний заряд добра.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Коли відвідуєш подібні заходи і, взагалі, зустрічаєшся із дітьми, то неодмінно думаєш про ті завдання, які потрібно зробити по відношенню до них. Сьогоднішня зустріч додасть нам ще більше наснаги для того, щоб ще більше працювати, робити багато добрих справ для усіх дітей нашого міста. Ми розуміємо, що у багатьох питаннях ще є недопрацювання, це - об’єктивна реальність.”

Поряд із дорослими, яскраві враження від святкового дійства залишаться і у дітей.

Павло Маринчук вихованець Бердичівської ЗОШ-інтернату: “Я дуже вражений цим концертом, дуже дякую своїм друзям, які сьогодні виступали. Дякую нашим гостям за подарунки. Бажаю їм добра, так, як вони нам бажали.”

У школі-інтернаті, за словами директора Лариси Тарнопольської, пишаються тим, що таке родинне свято як День Св.Миколая у стінах їхнього закладу проходить повноцінно - весело і з подарунками.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: