Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Виїзне засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини відбулося у Бердичеві

Time Додано: неділя, 10 бер. 2019, 11:10 ( 15 дн. назад )

У день, коли Україна славила Національний Гімн, у бердичівському міському Палаці культури відбулося виїзне засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини. Доповідали й розмірковували про те, що відбулося за час реформи децентралізації в Україні, в області та конкретно у місті Бердичеві. Результати та перспективи децентралізації на рівні держави презентував Віце-прем’єр-міністр України — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко. Насамперед, він подякував бердичівлянам і мешканцям Житомирщини, зусиллями яких, починаючи з 2014-го року, область вийшла у лідери з впровадження реформи в Україні.

Виїзне засідання Ради регіонального розвитку Житомирщини відбулося у Бердичеві

Сьогодні важливо чітко розуміти, куди рухається Україна, наголосив Геннадій Зубко. І задекларував: Україна рухається до ЄС та до НАТО. Головне завдання, поставлене Президентом України, зазначив, – можливість країни бути регіональним лідером серед європейських держав. Діючі в Україні реформи, продовжив високопосадовець, у першу чергу, мають вплинути на якість життя українців – це стосується освіти, охорони здоров’я, надання адміністративних послуг, безпеки.

Нині частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті України досягла цифри 52 %, інформував Геннадій Зубко, серед напрямків, якими рухатиметься Україна у найближчій перспективі, відзначив: розвиток людського потенціалу, сільських територій та туризму, загальноукраїнську солідарність, інновації й інвестиції.

Про зроблене за останні роки в області у своїй презентації розповів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, котрий реформу децентралізації вважає найголовнішою та найуспішнішою з реформ в Україні. Децентралізація, нагадав очільник області, це не лише об’єднання громад, але й фінансова можливість для органів місцевого самоврядування.

Реформа децентралізації в Україні визнана успішною не лише цілим рядом вітчизняних експертів, але й фахівцями іноземними, констатував, у свою чергу, народний депутат України, Олександр Ревега. Навіть ті, хто були її затятими противниками на старті, звернув увагу, пізніше брали активну участь у виборах ОТГ. Велика роль у цій справі, зазначив, належить державі.

Про те, чим жив, як розвивався Бердичів у контексті реформи, а також чим житиме і як розвиватиметься у найближчі 2-3 роки, інформував присутніх Бердичівський міський голова Василь Мазур. І про це дивіться в одному з наступних сюжетів на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Дмитро Піньківський

Chatbubbles Коментарів: 0