Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Засідання виконкому: питання про присвоєння Почесного громадянина зняли із розгляду
Chatbox Sergei Kalinovskii
Защо присвоїти почесним званням ...
Time 23:16 - 24-12-2020
З обігу виводять монету та частину банкнот
Chatbox Л. Даренко
Спасибо, что хоть проинформиров ...
Time 11:29 - 29-11-2020
У День захисника України бердичівляни вшанували Героїв
Chatbox Л. Даренко
красиво
Time 11:28 - 29-11-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Роман Бабенко
Надеюсь, что в преддверии выбор ...
Time 11:59 - 22-09-2020
Підготовка до виборів: у Бердичеві затверджено місця для проведення агітації
Chatbox Л. Даренко
Это правильно, лишь бы только в ...
Time 11:56 - 22-09-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Видовищне шоу привіз у місто дитинства засновник театру «RIZOMA» Анатолій Залевський

Time Додано: понеділок, 21 груд. 2020, 16:22 ( близько 1 місяця назад )

Цієї суботи вперше у театрі на Європейській бердичівляни споглядали видовищне шоу артистів театру «RIZOMA» , «RIZOMA Kids» та запрошених зірок світового цирку. Чи пощастило б бачити нашим землякам стільки відомих талантів разом на одній сцені, якби не карантин? Хто зна... Бо ж інакше тривалі закордонні гастролі не дали б нам змоги побачитись із нашим славетним земляком Анатолієм Залевським, котрий згуртував друзів і запросив у місто свого дитинства.

Видовищне шоу привіз у місто дитинства засновник театру «RIZOMA»  Анатолій Залевський

Якраз до Різдва приготували веселу програму, святкову виставу, цікаву як дорослим, так і дітям. Із перших виступів заінтригувала глядача ця драматично-театрально- циркова фантазія – історія маленької дівчинки, яка ні на хвильку не перестає мріяти. Головну роль мрійниці впевнено зіграла донька Ольги та Анатолія Залевських – Маша. Дівчинка, засинаючи, загадує, щоб здійснились її бажання, а мрії ті – віднайти власний талант.

Дівчинка, фантазуючи, засинає. І ось з’являється магічний герой – маестро Воронін, який проводить маленьку крізь усю фантазію, показуючи безмежні таланти, що існують в людині. Надзвичайні таланти й уміння реалізовано різними акторами у різних жанрах.

Там, де з’являється маестро Воронін зі своїм помічником – зал вибухає сміхом, захоплено спостерігаючи за кожним рухом актора. Про себе маестро каже коротко.

Загалом, тримали глядача в невимовному захваті 25 акторів, дорослих і дітей, які творили на сцені театру справжні чудеса. Ось він – талант, споглядаючи який розумієш, що мовою рухів і тіла інколи можна розповісти таки більше, аніж словами.

Їм і справді вдалось, як казав колись Анатолій Залевський, «вирвати глядача із рутини повсякдення, із системи, яка диктує постійні рухи по замкнутому колу». Розірвати це коло, впустивши справжнє мистецтво у душу, можете й ви – ще лишається дві суботи, не пропустіть можливості побачити талант на власні очі.

Репортаж Олени Лук’янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0