Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Time Додано: четвер, 14 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Підготовка до виборів, котрі відбудуться 31-го жовтня, йде за планом. Минулої п’ятниці міська виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати Бердичівської міської ради.

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «В нс зареєстровано 22 політичні партії, які висунули своїх кандидатів до Бердичівської міської ради, 4 кандидати на посаду міського голови і 250 кандидатів-мажоритарників по 25-ти виборчим округам міста».

У числі претендентів на крісло мера – підприємець Сергій Венгринович, заступник начальника управління матеріально-технічного забезпечення заводу «Прогрес» Людвиг Май, юрист комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» Сергій Філіпчук та міський голова Бердичева Василь Мазур.

Суттєвих порушень під час реєстрації зареєстровано не було, кажуть у міськвиборчкомі. З труднощами, які виникали, впорувались.

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «Деякі керівники партій і кандидати у депутати не добре знають закон про вибори, тому допускали помилки, які нам треба було усувати, наприклад, несвоєчасно подавали необхідні документи. Ми проводимо роз’яснювальну роботу і на сьогоднішній день все, що треба було отримати від партій, ми отримали. Думаю, що вибори розпочнуться своєчасно і пройдуть на високому рівні».

Також були два випадки, коли кандидати у депутати зняли свої кандидатури. Перший був пов’язаний зі зміною місця проживання, каже Михайло Кравчук, другий – з хворобою. Наразі формуються дільничні виборчі комісії, які мають приступити до роботи з 15-го жовтня. В останній день місяця бердичівляни обиратимуть міського голову, депутатів до міської та обласної ради по одно- і багатомандатних округах, тож «галочки» доведеться ставити у п’ятьох бюлетенях.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0