Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Time Додано: четвер, 14 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Підготовка до виборів, котрі відбудуться 31-го жовтня, йде за планом. Минулої п’ятниці міська виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати Бердичівської міської ради.

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «В нс зареєстровано 22 політичні партії, які висунули своїх кандидатів до Бердичівської міської ради, 4 кандидати на посаду міського голови і 250 кандидатів-мажоритарників по 25-ти виборчим округам міста».

У числі претендентів на крісло мера – підприємець Сергій Венгринович, заступник начальника управління матеріально-технічного забезпечення заводу «Прогрес» Людвиг Май, юрист комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» Сергій Філіпчук та міський голова Бердичева Василь Мазур.

Суттєвих порушень під час реєстрації зареєстровано не було, кажуть у міськвиборчкомі. З труднощами, які виникали, впорувались.

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «Деякі керівники партій і кандидати у депутати не добре знають закон про вибори, тому допускали помилки, які нам треба було усувати, наприклад, несвоєчасно подавали необхідні документи. Ми проводимо роз’яснювальну роботу і на сьогоднішній день все, що треба було отримати від партій, ми отримали. Думаю, що вибори розпочнуться своєчасно і пройдуть на високому рівні».

Також були два випадки, коли кандидати у депутати зняли свої кандидатури. Перший був пов’язаний зі зміною місця проживання, каже Михайло Кравчук, другий – з хворобою. Наразі формуються дільничні виборчі комісії, які мають приступити до роботи з 15-го жовтня. В останній день місяця бердичівляни обиратимуть міського голову, депутатів до міської та обласної ради по одно- і багатомандатних округах, тож «галочки» доведеться ставити у п’ятьох бюлетенях.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0