Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Time Додано: четвер, 14 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Підготовка до виборів, котрі відбудуться 31-го жовтня, йде за планом. Минулої п’ятниці міська виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати Бердичівської міської ради.

Вибори-2010: кандидати зареєстровані, дільничні виборчі комісії формуються

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «В нс зареєстровано 22 політичні партії, які висунули своїх кандидатів до Бердичівської міської ради, 4 кандидати на посаду міського голови і 250 кандидатів-мажоритарників по 25-ти виборчим округам міста».

У числі претендентів на крісло мера – підприємець Сергій Венгринович, заступник начальника управління матеріально-технічного забезпечення заводу «Прогрес» Людвиг Май, юрист комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» Сергій Філіпчук та міський голова Бердичева Василь Мазур.

Суттєвих порушень під час реєстрації зареєстровано не було, кажуть у міськвиборчкомі. З труднощами, які виникали, впорувались.

Михайло Кравчук, голова Бердичівської міської виборчої комісії: «Деякі керівники партій і кандидати у депутати не добре знають закон про вибори, тому допускали помилки, які нам треба було усувати, наприклад, несвоєчасно подавали необхідні документи. Ми проводимо роз’яснювальну роботу і на сьогоднішній день все, що треба було отримати від партій, ми отримали. Думаю, що вибори розпочнуться своєчасно і пройдуть на високому рівні».

Також були два випадки, коли кандидати у депутати зняли свої кандидатури. Перший був пов’язаний зі зміною місця проживання, каже Михайло Кравчук, другий – з хворобою. Наразі формуються дільничні виборчі комісії, які мають приступити до роботи з 15-го жовтня. В останній день місяця бердичівляни обиратимуть міського голову, депутатів до міської та обласної ради по одно- і багатомандатних округах, тож «галочки» доведеться ставити у п’ятьох бюлетенях.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0