Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі

Time Додано: четвер, 08 лют. 2018, 18:23 ( 3 міс. назад )

Втретє музика об’єднує учнівську молодь у Бердичівському педагогічному коледжі. Для участі у регіональному фестивалі-конкурсі поспішають зареєструватись юні таланти, віком від 13 до 18 років, із багатьох сіл і міст Хмельницької, Вінницької, Житомирської областей. Загалом 166 осіб подали заявки на ІІІ-ій фестиваль-конкурс вокально-інструментальної творчості «Музика, що єднає молодь», каже куратор проекту, викладач Бердичівського педагогічного коледжу Ольга Яблонська, називаючи кількість учасників трьох головних номінації: вокального, інструментального мистецтва та ансамблевого співу, дуетів-квартетів.

Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі Втретє музика об’єднує талановиту молодь у Бердичівському педагогічному коледжі

Скористались нагодою спробувати свої сили нарівні з учасниками мистецьких і музичних закладів із інших міст та областей і кращі колективи та виконавці міського позашкілля, Бердичівської музичної та загальноосвітніх шкіл. Оцінювати усіх конкурсантів має професійне журі, до складу якого входять хормейстр, керівник театру, фольклорного ансамблю та представник Житомирського інституту післядипломної освіти. І ось - народний хор педагогічного коледжу «Полісся» (керівник – Василь Пупін) відкриває ІІІ регіональний фестиваль-конкурс.

Одними із перших готувались до виступів учні 2-ої гімназії, ансамблів: народної пісні – «Щебетухи» та джазового співу – «Старий рояль».

Хвилювались, сподіваючись на чергову перемогу із піснею «Солдатська» і лауреати «Червоної рути» - ансамбль «Щебетухи» (керівник – Лариса Куліченко).

А ці гарно вбрані дівчатка із ансамблю «Веснянка» трішки засмучені, адже не знають, чи вдасться виступить: їм по 12-ть, а участь у конкурсі із 13-ти літ.

Вмить настрій дівчат змінюється: у останню хвилину вони дізнаються, що виступатимуть.

Втретє пробує свої сили у цьому конкурсі і колектив «Мальви»

Учасники фестивалю, дійсно, вражали талановитим виконанням, а також жанровим і тематичним розмаїттям пісень.

Фестиваль «Музика, що єднає молодь» - дводенний. Гала-концерт і нагородження переможців заплановано на завтра.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0